Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyereket nem akaró idősekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyereket nem akaró idősekkel mit lehet elképzelni ami komoly? 40+ férfiakkal

Figyelt kérdés

Az ilyenek pár évig hasznalgatnak egy nőt, aztán azt folyton cserélik ha öregszik?

(Nem lúzer incelekről szólna a kérdés, hanem akik "kellenek a piacon")

Letezik ilyennel hazasság, illetve annak van értelme?

Az ilyeneknek akik csak jól akarják magukat érezni egy kapcsolatban, mi a maximum?


Röviden:

Nem értem mit akar tőlem egy 40+os komoly hű monogám kapcsolat alatt. Mi a végcél? Mi az értelme?


Mit jelent a komoly kapcsolat gyerektervek nélkül? A komoly kapcsolat deffiníciója érdekelne.

"Magtalan" házasságot a sírig? Vagy mi a maximum?



2022. máj. 26. 14:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, különben garantált a szar kapcsolat.
2022. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

"Egy kotetlen szabad" kapcsolat hogy összeálltunk amig jo, aztan ha nem, mindenki szabadon távozhat?"


Azt tudod ugye, ha van gyerek meg házasság, az sem biztosíték semmire. Egy házasságból is bármikor ki lehet lépni, max gyerektartást kell fizetni.

Komoly kapcsolatot ki lehet alakítani gyerek meg házasság nélkül is. Vannak akik évek óta együtt élnek és nem házasodtak meg, és komolyan veszik a kapcsolatot. Magában egy gyűrű nem garancia semmire. Egy jó kapcsolathoz két ember kell, akik közösen akarnak haladni az úton és tesznek is érte.

2022. máj. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

De nem tudom megbeszélni mert vagy ködösen fogalmaz, éles helyzetekben(veszekedés, arrogancia)pedig még olyan nagy szavakat is bevág, hogy veled akarom leélni az életem.


A 40+-osakat nem értem valojában mit akarnak? Nem a duma erdekel amit előadnak!

Hanem az életszemlelet, eletfelfogás, komoly kaocsolat deffinícioja 40 felett!!

2022. máj. 26. 15:14
 14/28 A kérdező kommentje:

"zt tudod ugye, ha van gyerek meg házasság, az sem biztosíték semmire. "


Irtam hogy de ott legalabb van erre 50 szazalek esély hogy a terv az pedig az hogy egyutt örökké. Ha utkozben valami felremegy hat ilyen az élet. A cél addig is tisztasor volt.

2022. máj. 26. 15:15
 15/28 anonim ***** válasza:
De nincs ilyen, hogy a 40 felettiek mit gondolnak, erről a szerencsétlenről kell kideríteni, mit akar. Ha nem kommunikál, akkor hagyd a francba.
2022. máj. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Hellmano ***** válasza:
43 múltam, de nem érzem magam idősnek :D Sőt... ám nálam is ez van, hogy nem akarok gyereket (párom se akar) nem is házasodunk soha (párom se akar) és mégis 5 éve komoly kapcsolatban vagyunk. Nálam, azért jelent komolyat, mert full kiegészítjük egymást és ehhez nem kell házasság és gyerek se. Gyakorlatilag az elejétől együtt is lakunk stb. Minden működik, aminek működnie kell a kapcsolatunkban. Elötte soha nem volt hosszú kapcsolatom, mert szerettem a változatosságot és megállapodni se akartam, jöttek-mentek a nők én meg élveztem a dolgot. Lehet az a figura is most érezné azt, hogy komolyat akarna, de tuti nem te leszel ebben a társa, mert ahogy a hozzászólásaidat olvasom elég gyengék és tükrözik, hogy nem lehetsz a toppon...
2022. máj. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Először is: egy 40+ férfi nem idős. Másodszor: a probléma, amit felvetettél, nem korfüggő, ugyanez felmerülhet egy huszonévesnél is. Az, hogy egy kapcsolat meddig tart, nem a felek korától függ.

N

2022. máj. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Olyanokat mondott legújabban hogy én még együtt akarok veled lenni nem csak ma es holnap, hanem akár még 2 évig is, vagy 20 évig is, ha lehet.


Valamiért engem provokál minden szava mintha ki akarna használni, elvan velem aztán lép csak jobbra vár vagy ilyesmi.

2022. máj. 26. 16:52
 19/28 anonim ***** válasza:

40 felett már érzi, hogy nem marad örökre fiatal és fitt. Elkezd fájni itt ott, nem minden úgy működik, mint 20 évesen. Bár sokminden még ugyanolyan, de vannak változások.


Elkezdi az embert foglalkoztatni az elmúlás gondolata avagy mi lesz ha öreg leszek lebetegszek ilyesmik.


És akkor rájön, hogy azért csak csak kellene egy fix társ, akit még most fitten megszerzett magának, aztán jöhet az igazi öregedés.

2022. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Ő kb 30 körül van ilyen szempontbol. Még "nőhajkurászós" és fitt fázisban
2022. máj. 26. 21:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!