Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért közeledik a férfi ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért közeledik a férfi ha tudja, hogy?

Figyelt kérdés
Nagykanizsán lakik, én sem messze tőle, viszont tudja, hogy pár hónap múlva Debrecenbe költözöm. Azt is tudja, hogy nem vagyok benne a csak szexkapcsolatokban illetve még régebben mikor szóbajöttek a párkapcsolatok akkor mondta, hogy neki maximum 1 órás út férne bele. Közeledés: Többször találkozni akar, érintések.
2022. máj. 27. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Azért mert szerencsétlennek nincs más esélye mással szexre.
2022. máj. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Mert komolyan érdekled.
2022. máj. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

A legtöbb ember öasze-vissza beszél, és maga sem tudja, hogy mit akar. Így te hiába tudod magadról 100%-ig biztosan, hogy nem fogsz vele szexelni, attól ő még nyomul, mert azt hiszi, mégis elérhet a nunádig.


Nem hiszem, hogy kapxsolatban reménykedik.

2022. máj. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is a hármas.😂
2022. máj. 27. 11:40
 5/8 Kései Sirató ***** válasza:
Lehet, hogy nem tartja lehetetlennek, hogy ő is Debrecenbe költözzön.
2022. máj. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Pont nem erdekli, amit mondasz. A hozzaallasa a dolghoz annyi, hogy o csak le akar fekudni veled, a rizsat meg tartogasd masnak.
2022. máj. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6.Milyen igaz:P
2022. máj. 27. 12:21
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

Én kanizsán és debrecenben is le akarok feküdni veled:

sült krumpli.

2022. máj. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!