Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok jó dologból, élményből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok jó dologból, élményből marad ki az akinek csak 25 körül sikerül először párt találnia?

Figyelt kérdés

Bánom nagyon hogy a tiniszerelem kimaradt, nagyon jó lehet pedig.

Meg hogy majdnem 10 évet kellett várnom és nagyon sokat voltam szomorú hogy senkinek nem kellek.

Akiknek volt 25 alatt kapcsolata, ha nem lett volna hiányérzeted lenne, meg sok mindenből kimaradtál volna?


2022. máj. 30. 20:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%

Te is tudod, hogy igen.


Dolgozz magadon, mert több élmény ki fog maradni.

2022. máj. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Mi az, hogy kimaradt? Sosem értettem, hogy miért gondolkodnak sokan úgy, mintha lenne egy előre meghatározott, lineáris életpálya, amitől ha eltérsz, az biztos hogy rossz lesz és fájdalmas. Nincs ilyen, és ha lenne is, az végtelenül unalmas lenne.


Lehet, hogy várnod kellett, de most összejött, ez is nagy dolog. Előtted van több évtized, arra fókuszálj inkább.

2022. máj. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

" Bánom nagyon hogy a tiniszerelem kimaradt, nagyon jó lehet pedig."


Inkább örülj neki. Sok agyfasz meg hisztitől óvtad meg magad. Tinilányok úgyse tudnak mást, csak az idegeiden táncolni.

Persze tisztelet annak a nagyon ritka,de annál értékesebb kivételnek.

2022. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Általában azt írod ki kérdésben, hogy még mindig nem sikerült társat találnod, néha viszont azt, hogy végre összejött. Mi az igazság?
2022. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Én mindenképp bántam volna, mivel a férjemet 17 évesen ismertem meg. Első és egyetlen, viszont annak a híve vagyok, hogy minőség>mennyiség.

Szerencsés vagyok, mivel tényleg elsőre sikerült szuper partnert találnom, viszont ha nem így lett volna, nem bántam volna, ha 25 évesen jön el az igazi, de az akkor tartós legyen.

2022. máj. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
4es:szerintem az az igazság hogy még mindig nem tudott egy barátnőt sem összehozni.
2022. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen sok jóból kimarad.Fogadd már el a válaszokat és ne írd ki már ki ezt a kerdést tizedjére.
2022. máj. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2022. máj. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem is az élményeken van itt csak feltétlen a hangsúly, hanem hogy minden egyes járogatásból, ismerkedésből, hosszabb-rövidebb kapcsolatból tanul és tapasztal az ember, és ezt jobb előbb, mint később elkezdeni.
2022. máj. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2022. máj. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!