Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találhatok így valaha párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok így valaha párt magamnak? 24N

Figyelt kérdés

A szexualitást én kapcsolaton kívül szeretem megélni. Ha kapcsolatban vagyok valakivel akkor annak a személynek élem a mindennapjaim, meg akarok adni mindent neki, körülrajongom, egyszerűen szeretem. De az eddigi ilyen kapcsolataimban a szex általában egy idő után nyűg. Szívesebben élném a kapcsolatomat szex nélkül és a szexuális vágyaimat mással elégíteném ki. Nekem valahogy a kettő nem jön össze. Vagy szeretek valakit vagy vonzódok hozzá. A legutóbbi kapcsolatom is úgy alakult ki, hogy vonzalomból össze jártunk de nagyon igyekezett, sok időt töltöttünk együtt és egymásba szerettünk. Összeköltöztünk, azt hittem ez más de amint jöttek az érzelmek elmúlt a vonzalom. 3 évig tartott. Nem volt egészséges ezek után.


Találhatok magamnak valaha olyan pár (férfi vagy nő) aki hasonló beállítottságú? Vagy esteleg olyan párt aki nem igényli a szexet de az érzelmi kötődést és a kapcsolatot igen és kultiválni tudná hogy ezeket az igényeket másokkal elégítsem ki?



2022. márc. 28. 12:18
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
0%
Csak ilyen pasi létezik...
2022. márc. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
#1 ezt hogy érted?
2022. márc. 28. 12:22
 3/34 anonim ***** válasza:
91%

1, azért azt nem mondanám. A legtöbb pasi, fenntartja a jogot, hogy igenis a megcsalás az természetes egy idő után, de ha vele tennék ezt nem lenne ilyen megértő.

Bár ez legalább egy korrekt játszma lenne,

Annyi a lényeg kérdező, hogy nyílt lapokkal játsz. Nem baj ha x pasi nemet mond, ne add fel, biztos lesz aki igent mond, vagy hasonló beállottságú.

2022. márc. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
77%

Aszexuális pasas?

Hát, avval komoly egészségügyi gondok vannak, nem részletezném, de 45-50 évnél tovább nem élnek.

Meg szomorú, de motiváció nélkül azok nem keresnek kapcsolatot.

2022. márc. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Megcsalásban nem hiszek, nem is tettem soha, inkább véget vetettem a kapcsolataimnak. Nem nyílt kapcsolatot szeretnék, mármint olyan értelemben, hogy én nem szeretnék aktust létesíteni azzal akivel együtt vagyok. Felőlem a másik fél is ott elégíti ki a vágyait ahol akarja, de a szelleme, a lelke, az érzelmei legyenek az enyém. Ne kelljen azon aggódnom, hogy elhagy csupán testiségek miatt hanem találjak egy olyan embert mint én, akinek teljesen független az érzelem és a testiség és a kapcsolatban nem a fizikai hanem a mentális kötődést adja az alapokat.
2022. márc. 28. 12:30
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Szexualitas kategoriaban hemzsegnek a szubmissziv sracok akiknek az a vagya hogy egy faszketrecben toltsek az eletuket az urnojuk mellett amig a holgy azzal kurogat akivel akar. Mar mas kerdes hogy ez a fetis milyen lelki nyomorukbol ered de ha nincsenek ilyen moralis aggalyaid akkor hajra
2022. márc. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
#6 nekem nincs sajnos ingerenciám ilyenekre. Nem ölebetvszeretnek
2022. márc. 28. 12:35
 8/34 A kérdező kommentje:
#6 nekem nincs sajnos ingerenciám ilyenekre. Nem ölebet szeretnék (véletlen a küldésre nyomtam) hanem valakit aki érzelmileg intelligens, lehet vele jövőt tervezni, utazni, szeretni, minden mindent ami egy kapcsolattal jár, kivéve a szex.
2022. márc. 28. 12:37
 9/34 anonim ***** válasza:
akkor, ha a partnered nagy szoknyavadász és belefér neki, hogy te is csak egy vagy a sok közül
2022. márc. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy szeretnék vele összebújva aludni, közösen fürödni, kézen fogva sétálni, ölelkezni, csak mindezt szex nélkül.
2022. márc. 28. 12:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!