Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki jobban tetszik vagy aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki jobban tetszik vagy aki kevésbé? Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
A kondiban elhívtam egy csajt randira, azt amelyik kevésbé tetszik, mert róla biztosan tudom, hogy tetszem neki. Aki nagyon esetem, ahhoz nem mentem végül oda, mert nem kaptam visszajelzést, mikor próbáltam szemezni vele. De Ő van a fejemben. Próbáljam meg inkább Őt?

2022. máj. 31. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Elég gáz vagy..
2022. máj. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Tegnap pont kerdezte egy csaj hogy korabban nem kezdeményezett a konditermes csávonál mert barátja volt de szemeztek es igy masik csajjal cserélt telszámot mit tegyen?
2022. máj. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ne csináld. Annál próbálkozz nyíltan, aki igazán tetszik. Ha nemet mond, dolgozd fel, és utána megint olyannal próbálkozz, aki tényleg bejön.
2022. máj. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noren1989 ***** válasza:
100%

Az "azt"-nàl ledobta a gépszíjat az agyam.


Mégegyszer: szteroid, anyag leni rosz.

Drog leni rosz.

Parasztnak leni rosz.

2022. máj. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Noren igencsak sokszor az igazságot köpködi világgá.
2022. máj. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!