Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha a Facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a Facebookon ismeretlen pasik irnak rátok ismerkedés céljából, ti válaszoltok neki?

Figyelt kérdés
Például: "Szia! Mit csinálsz?"

2019. márc. 20. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Válaszolnék, ha szabad lennék és meg tudna fogalmazni egy normális levelet és nem csak odavakkant 3 szót.
2019. márc. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
66%

Ezzel a nyitással pont nem lehet semmit kezdeni. Több okoból is béna kezdés.


1. Ilyet akkor ír az ember, ha van már ismeretség, előzmény a két fél között. Ha idegenként írod, szerintem a legtöbben azt hiszik félrement az üzenet.

2. Mivel ez a kérdés sejtet egy előzményt, és nem tudja a címzett hova rakni nem is foglalkozik vele. De megválaszolni sem lehet frappánsan. Mit írjon rá? Facebookozok? És erre mit írsz? "Az jó." ???? Itt megrekedt az egész.


Szerintem ha már nem akarod körülírni azt miért írtál rá valakire, bemutatkozni vagy bármi, akkor gondold végig azt, hogy amit írsz arra mit lehetne válaszolni.

Ilyen "szia, mizu?" "szia honnan?" "szia, ki vagy?" kérdésekkel bepróbálkozik minden szerencse lovag. És már tudják is a lányok ennek a kifutását, ezért a legtöbben biztos betesznek egy mappába az elődeid mellé.

2019. márc. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Le van tiltva, de ha nem lenne, akkor ez az a tipikus kérdés, amire nem válaszolok.
2019. márc. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Ilyen kérdésekre még társkeresőn sem válaszoltam soha. Nem is ismerjük egymást! Sokan zaklatásként élik meg, köztük én is. Te mit válaszolnál, ha rád írna random egy ember (nem egy szép és vonzó nő) pl. a 85 éves özv. Kovács Lajosné, Marika néni és megkérdi, hogy mit csinálsz?


Nem igaz, hogy ennyire nyámnyilák a férfiak, hogy nem képesek leírni egy pár sort magukról és valami személyeset a lánynak. A régi világban ritka nagy bunkóság volt megszólítani bárkit, akit nem mutattak be egymásnak. Ma már sokkal lazább az ismerkedés, na de ennyire!

2019. márc. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kétszer megkérdeztem ismerjük e egymást.De letiltom mindet,a jelölést is.
2019. márc. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyet kérdez és nem jön be akkor nem.

Ha bejön és ilyet kérdez akkor talán.

Mindig szoktam válaszolni, hogyha egyedi a szövege.

(szia mizuk, mit csinálsz, hogy vagy, milyen volt a napod túl unalmas már.)

2019. márc. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Ha rendelkezik legalább átlagos külsővel, akkor persze. De egyébként minden esetben válaszolnék. Ha csúnya is, akkor udvariasan leráznám. Vagy pedig barátzóna. :D
2019. márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lányok, ti merre vagytok akkor? Normális beszélőkém van, mégis hülyének néznek ha facen próbálkozok :\
2019. ápr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!