Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen gyakran írnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen gyakran írnak rátok ismeretlen srácok facebookon/instan?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 3. 20:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Gyakrabban mint kéne... Mondjuk havi 1-2 mindig van. Amit azért nem értek, mert pont az ilyenek miatt már vagy egy éve azt is kiraktam, hogy párommal együtt vagyunk (pedig teljesen ellenkezik az elveimmel). Közös képeink is vannak kint utazásokról. Ahhoz, hogy rájöjjön, hogy nem szeretnék vele ismerkedni elég lenne neki megnyitni az adatlapom. De neeem, még ennyire sem képes. Meglátja a profilképem, uuu jó csaj már írok is neki egy sablon üzit, hogy "Szia, szép vagy. Van kedved ismerkedni?" Dögöljek meg ha értem...
2019. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Havi 2-3 tuti, de a legtöbb csak felfokozott allapotban van, nem kell komolyan venni
2019. ápr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Nekem nem szoktak mondjuk. xd

De nem is arra való.

2019. ápr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%

FB-on csak profilképem és borítóképem van, ami nyilvános, az instám zárt fiók.

FB-on kb. hetente bejelöl valami random idióta, akire ha rákérdezek, hogy ismerjük-e egymást (nyilván nem), teszi a hülyét, hogy "Miért kérdezed?", vagy "Nem. De miért kérdezed?", stb...

Az meg, hogy "Jó a profilképed!", meg hogy "Nincs kedved ismerkedni?" egyenesen hányingerkeltő.


Szóval igen, gyakran írnak, pedig tiszta szívemből utálom. Ha pasit akarnék, a való életben keresgélnék.

Hogy egyesek mikor fogják fel, hogy a közösségi oldalak nem társkeresők, azt a napot nagyon várom!

2019. ápr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Elég gyakori volt ahhoz, hogy idegesítsen, és nincs profilképem inkább.
2019. ápr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

Most már soha, instagramot nem használom, facebookomon szerintem kb. minden letiltottam a nem-ismerősöknek. Régebben havonta volt legalább egy-egy fura alak.


A legkeményebb mondjuk az volt, aki nem-gyakori nevem és az egyetemem alapján kikeresett engem facebookon úgy, hogy bejelentkezett az egyetem nevével kapcsolatos minden nyilvános csoportba és rám keresett a tagok között, míg meg nem talált egyben, miután Tinderen meglátott. Soha nem matcheltünk egymással, és ő úgy érezte, hogy ezért neki a maga kezébe kell venni a dolgot, és eldicsekedett ezzel az egésszel. Majd írt egy verset is nekem a végére.

2019. ápr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%

facebookon csak az ismeroseim ismerosei tudnak jelolni es ram irni.

Tekintve, hogy fbon nekem tenyleg csak az a 350 ember az ismerosom, akit a valo eletben ismerek, rajos rikardo, gyurmas miska es awashanarapp shammaraw szintu emberkek nem tudnak megtalalni.

Fel,egy evente egy-egy azert becsuszik ezek ellenere, de az kezelheto.


instan pedig a fiokomon rolam talan egy kep van, az osszes tobbi bejegyzes a hobbimmal kapcsolatos.

2019. ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Le van tiltva, így kerek 0.
2019. ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
szerencsére nem szoktak.
2019. ápr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Már reg nem beállítható, ki irhat üzenetet...
2019. ápr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!