Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Nők is úgy észre veszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Nők is úgy észre veszik messziről a sármos csávót mint én a fullos nőt?

Figyelt kérdés

Vagy azért a nők többsége szereti közelebbről meg vizsgálni hogy jó vagy sem? Igaz én is jártam már úgy ,hogy háttal volt a hölgy nekem hitt kislány ,ruhája miatt

olyan volt mintha szét lett volna varrva, mondom meg nézem Előről is , hogy ott is ilyen jól néz ki, közelebb mentem ,

én úgy el szégyelltem magam,

mondom basszus ez még csak egy kislány ,és csak a pólója volt mintás😂🤣😂🤣😅



2022. jún. 1. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Én is jártam hasonlóan :D

Buszon nézegettem egy sportos, magas, jó stílusú férfit, ő háttal állt nekem, én ültem. Mikor megfordult kiderült, hogy egy pattanásos arcú tinifiú, olyan 16-17 lehetett maximum :D

2022. jún. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy eszre.
2022. jún. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem, én a sosem nézelődöm tipus vagyok, mert előbb valami más kell megfogjon amúgy is.
2022. jún. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4%

legtutibb:

[link]


még az 5 centis bráneredre is ráizgul.

2022. jún. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Nálam a sármos csávó fogalma nincs igazán definiálva - alapból két részre osztom a férfiakat külső tekintetében: 1. normál átlagos külső, lehet esélye 2. esélytelen (pl. elhízott, csontsovány, elhanyagolt, nagyon gáz szakáll/haj stb).


Igazából szinte kizárólag akkor bámulok meg egy idegen pasit, ha hasonlít valakire, például egy hírességre.

2022. jún. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Persze, van akin megakad a szemem, bár ritka.

Nagyon ki kell ahhoz tűnni az átlagból hogy észrevegyem, hiszen nem szoktam minden egyes férfit végigmérni aki szembe jön velem.

2022. jún. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Fu halljátok több méterre volt egy fullos csinos csaj patent Egybe részes ruhája messziről látszódott és akkor gondolkodtam el hogy nekünk férfiaknak van csak ilyen látásunk vagy is legalább is nekem

Széles volt a csípője mondom ennek biztos hogy jó segge lesz, Ahw megnéztem hátulról és majd elolvadtam annyi szép kerek és formás volt😁…

2022. jún. 2. 19:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy, gondolom az eletben tobbet nem sikerult elerni.
2022. jún. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ma egy olyan eszméletlen szexi férfivel volt egy olyan pillantás ami..pfűű... brutálisan jó volt érezni ezt a pár pillanatot.. persze, hogy kiszúrjuk..
2022. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!