Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy hódító?

Figyelt kérdés

Aki bárkit meghódíthat.

Akinek bárki IGEN-t mondana bármire (randi, kávé, étterem, séta, bármilyen közös program, szex).

Milyen külső és belső tulajdonságokkal kell rendelkezzen?

Férfi és női változat is érdekel. Írjátok körül, milyen az álompasi, vagy az álomnőtök.

Nem muszáj hosszasan, képpel is lehet. Azért mindenki ne Henry Cavillt vagy Gal Gadotot csatoljon, köszi. Sőt, senki ne küldjön Henry Cavillt.



2021. jún. 19. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Legyen ápolt. Határozott. Kedves, udvarias. Ne legyen bűnronda, de nem kell nagyon jóképűnek sem lennie, hogy sikere legyen.
2021. jún. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Magabiztos. Nem csak úgy tesz, mintha magabiztos lenne, hanem tényleg tudja magáról, hogy a másik nem a lábai előtt hever.


Csak egy példa, hogyan csókol egy hódító és egy nem hódító:


1. Elállja az utamat és azt mondja, csókolj meg. Gyakorlatilag nekem kell lesmárolni nő létemre. Oké, már ebben is több magabiztosság van, mint amikor valaki a kezemet se meri megfogni és az első csók előtt sűrű bocsánatkérések közt megkérdezi, hogy netalántán esetleg megcsókolhatna-e?


2. Azt mondja: - Hagy csókoljalak meg!

De a választ nem várja meg, hanem magához ránt és úgy csókol, hogy levegőt se kapok közben és úgy érzem magam a karjaiban, mint a zsákmány a ragadozó szájában. Teljesen tehetetlen vagyok vele szemben.


Szerintem ezt nem lehet tanulni. Nyilván a külső adottságai is meg vannak hozzá (magas, jóképű, körszakáll, markáns arc, erős, de nem kigyúrt, sötét haj, szem), de vannak hasonlóan jól kinéző férfiak, akik mégsem képesek erre a fajta kisugárzásra. A hangja, az pedig utánozhatatlan, a személyisége is benne van.


Egy kicsit olyan Rhett Buttler típus.

2021. jún. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noren1989 ***** válasza:
Vilmos, 1000es évek közepe. Aki nemet mond, levàgja. Aki nő, megerőszakolja.
2021. jún. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki hóddá változtatja az embereket.
2021. jún. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Még egy voks Rhett Buttlerre! Egy kis pimaszság sem árt, de az az én személyiségem miatt. Aki velem lépést akar tartani annak muszáj jól irányzott, szellemes beszólásokat, illetve némi pimaszkodást belevinni a dologba.
2021. jún. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!