Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben, hogy ez az elfolytás megoldódjon/megszűnjön?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel régen majdnem volt valami, de aztán nem lett semmi.


Akkor mindig elmondtam mit gondolok.


Aztán így sikerült lezárnom egy hosszú idő után.


Aztán most majdnem 2 hónapig visszatért az életembe, lazább dolog miatt, majd abból sem lett semmi és eltünt mindenhol.


Nem válaszol, beláttam úgy lesz a legjobb ha hagyom.


Viszont jól esett hogy foglalkozott velem, hogy beszélgettünk.


Mostanában hogy nincs benne az életemben sokszor vele álmodom és rájöttem hogy elfolytom magamban a dolgokat, közben azt szeretném ha jóban lennénk és figyelne rám.


Ezt mind annak ellenére gondolom így, hogy szórakozott velem és valószínűleg most is lehet talált jobbat és majd később ha olyanja van megint nincs más akkor engem elő venne.


Nem mondtam el neki mit gondolok róla.


Az a baj, hogy a barátaimnak beszéltem róla, elmondtam mit álmodtam, de semmit nem tudtak rá mondani.


Sajnos mostanában gyakran álmodom róla.


Ő 30 éves én pedig 20 éves vagyok.


2022. jún. 2. 10:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem erdekled öt, csak megdugna. Komolyan, szedd már össze magad és építs egy kis önbizalmat, mert olvasni is rossz, hogy valaki ennyire kuncsorog egy olyan ember figyelmére, aki ennyire semmibe veszi.


23N

2022. jún. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!