Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi akkor is odamegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi akkor is odamegy egy nőhöz, ha az tetszik neki, ha a nő semmilyen jelzést nem ad? Vagy mindenképpen kell valami jelzést adni?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki 1 éve néz, de nem történik semmi. Igaz nem mosolyogtam rá még ilyenek, de sokszor összeakad a tekintetünk és bámulom én is. Néha eszembe jutott, hogy odamegyek én. De mi van, ha azért nem jön oda, mert nem tetszem neki eléggé vagy nője van?

2022. jún. 2. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb srác nem csinál semmit. AKivel egyszerű összejönni, azzal jönnek össze.
2022. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A következő alkalommal köszönj rá vagy integess neki. Ha ebből sem alakul ki kontakt, akkor valószínűleg csak nézelődik.
2022. jún. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Menj oda hozzá. Lehet, hogy nem tetszel neki és van barátnője, de megismered és egy új barátot lehetsz benne.

Ha meg tetszel neki, máshogy nem fog kiderülni

2022. jún. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy mosolyt megereszthetnél. :)
2022. jún. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!