Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy ha igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy ha igazán tetszel egy fiúnak/férfinak, akkor mindenképp kezdeményez?

Figyelt kérdés

Félek, hogy csak bele szoktam magyarázni, hogy tetszem valakinek. Mert csak azoknak tetszem, akik odajönnek, meghívnak vmire, elhívnak vhová... Nekik tényleg. De ha csak bámul, vagy játssza a fejét de nem kezdeményez...?

Aki nem lép, nem tetszem neki. Kivéve, ha szuper félős a fiú. Mit gondoltok?



2014. júl. 22. 10:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van. Lehet hogy tetszel neki de nem eléggé. Ha eléggé tetszenél akkor kezdeményezne.
2014. júl. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom, miért terjednek ilyen butaságok!

Ha valakinek tetszel, akkor vagy oda mer menni hozzád - vagy nem. Lehet, hogy egy életen át imádni fog - messziről.

Tudod, a férfiak nem egyformák.


Még egy dolog: egyenjogúság van.

Ezért küzdöttetek: akkor most használd is ki!

2014. júl. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül,nem mindenki mer odamenni,és ez bizony sok dolog miatt lehet,de nem miattad.Attól még tetszel nekik,csak kezdeményezni nem mernek,ilyen egyszerű.Ha neked van bátorságod hozzá,akár te is megtehetnéd a kezdő lépést. :)
2014. júl. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Már mindent leírtak. Azok a nők/férfiak terjesztik ezeket, akik szerint:


1) Ez a férfi dolga. (persze baromság, rengeteg ok miatt)


2) A "női büszkeség" miatt leesne az aranygyűrű, ha neki kéne megtenni. Valójában csak Ő maga gyáva ehhez.


Ha egy srácnak tetszik valaki és magabiztosabb, bátrabb személyiség, akinek mondjuk nincsenek önértékelési gondjai, akkor persze, oda fog menni és csapja a szelet. :) De ha a srác mondjuk introvertáltabb, esetleg az önértékelése sincs a helyzet magaslatán, esetleg bizonytalan, akkor tetszhetsz neki akármennyire, reménytelennek fogja érezni és inkább magában tartja. Ezt sokan figyelembe sem veszik és csak dobálóznak kijelentésekkel.


Én az utóbbi csoportot erősítem és egyszer, úgy fél év gyötrődés után mégis megerőszakoltam magam, hogy kezdeményezzek egy nekem tetsző nőnél. De rájöttem, hogy azon túl, hogy megkönnyebbülést eredményezett, igazából megkímélhettem volna magam, mert kiderült utána /nagyon hamar/, hogy nem illenénk össze és ez csalódottsággal töltött el. Azóta nem is megyek a külsőre, csak a belsőre. (persze valamennyit számít a külső, de nem lesz mérvadó)


23/F

2014. júl. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Az egyenjogúság nem erre vonatkozik, hanem arra, hogy ugyanúgy fizessék meg a munkánkat és ugyanúgy legyen szavazati jogunk. Azért ne keverjük a szezont a fazonnal....

Nem a félénk srácokra gondolok, mint ti, hanem egy átlagos vagy nyitottabb, huszonéves emberre. Szerintem igenis, ha bejövök valakinek, kezdeményez. (Jó nyilván megfelelő helyen és időben) Nekem ez a tapasztalatom.

Akinek tényleg kellek, lép, pláne, ha nem vagyok elutasító. Én is így vagyok lányként. Ha nem is randira hívom, de beszélgetést kezdeményezek, megszólítom, alkalmat teremtek.

2014. júl. 22. 11:55
 6/18 anonim ***** válasza:
66%

"Az egyenjogúság nem erre vonatkozik"

De bizony, hogy erre is vonatkozik!

Olyan nincs, hogy amiben neked jó, abban egyenjogúak vagyunk - a többi pedig a férfi kötelessége.


Egyenjogúság ott van, ahol egyetlen mondat sem kezdődik úgy, hogy "a férfi dolga" vagy "a nő dolga".


Kezdeményezz csak, ha elég bátor vagy hozzá.

Ha pedig nem vagy elég bátor - akkor ne kezdeményezz. Csak akkor ne mondj ilyen butaságokat, hogy a férfi mindenképpen kezdeményez.

Nem fog ő sem. És ebben nagy szerepe van az egyenjogúságnak is - csak szólok.

2014. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

:D Ennyi töketlen, pipogya férfit....

Az egyenjogúság nem a férfi-női szerepek elmaszkírozását jelenti. Vagy engedjelek akkor előre az ajtóban is? Hisz férfi vagy, de egyenjogúság van ugye...

Majd ha 30 évesen is egyedül nyavalyogtok, akkor talán eszetekbe jut, hogy nem azt kellett volna várnotok, hogy egy nő majd odajön és randira hív....

A férfi azért férfi, mert bátrabb, képes megvédeni, erősebb és nem csinál be a gatyájába, ha egy csaj rámosolyog. Szóval ez a hozzáállás nevetséges, bocs.

2014. júl. 22. 13:40
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem mellesleg kezdeményeztem már fiúnál, de mind vették a lapot és elhívtak valahová vagy elkérték a számom, nem nekem kellett. Szóval, ha valaki alapvető helyzeteket nem használ ki, azzal nem lehet mit kezdeni, hiába nyiffog itt egyenjogúságról.
2014. júl. 22. 13:42
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

"Az egyenjogúság nem a férfi-női szerepek elmaszkírozását jelenti."

Nem bizony.


"Vagy engedjelek akkor előre az ajtóban is?"

Mégis, mit gondoltál???

Természetesen! Ha gyengébb vagyok nálad, vagy beteg vagyok, vagy öreg vagyok, vagy csomagom van - stb.

Ugyanígy a helyed is átadhatod járművön.

Vagy te nem segítesz a rászorulónak, ha az történetesen férfi?

Tudod: ez lenne az egyenjogúság.

Ezért harcoltatok... jó lenne, ha legalább ismernéd.

2014. júl. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"ha valaki alapvető helyzeteket nem használ ki, azzal nem lehet mit kezdeni"

De: lehet tanítani, bátorítani...

Amúgy ez rád is vonatkozik. Te minden helyzetben kezdeményezel, amikor tetszik valaki?

2014. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!