Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 5 hónapja nem beszélünk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónapja nem beszélünk és egyre rosszabb?

Figyelt kérdés
4hónapig elvoltam. Az utóbbi egy hónapban viszont nagyon hiányzik. Szakítás után normális az efféle hullám vagy miért érzek ilyet?
2022. jún. 3. 10:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mi van vele.
2022. jún. 3. 10:55
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Rég bepasizott
2022. jún. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem egyezik a "szakítás" szó definíciója, de akkor érdemes tisztázni. Vége, nem létezik többé. 50 hónap és 500 hónap múlva se fogtok beszélni. Ennek a felismerése és elfogadása egy kritikus része a rehabilitációnak.
2022. jún. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Magányos vagy. Változtass ezen.
2022. jún. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Már rég szrik a fejedre. Ha ez nem segít, akkor semmi.
2022. jún. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy még nem dolgoztad fel teljesen, vagy rossz érzés fog el ha eszedbe jut mert nem vagy túl rajta és még idő kell. Írj neki, és meg tudod hogy hogyan érzel utána.

Érdekes. Én is szakítottam az exemmel nemrég, tiltottam mindenhonnan és nem veszem fel neki a telefont privátról, pedig minden éjjel utána sírok, vele álmodok, és remegek utána. Randizni is voltam hogy majd jó lesz, és hoppá nem. 🤷‍♀️ Nekem akkor is csak ő fog létezni a szívemben úgy igazán, ha 50 csávóval randizok. Olyan férfi mint ő nem lesz soha többé, és az a kapcsolat ami nekünk volt nem fog megismétlődni. Ilyen ez, ha egyszer különleges kapcsolatod volt, azt lehet hogy soha nem tudod teljesen kiheverni.

2022. jún. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért lett vége utolsó?
2022. jún. 3. 13:22
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 Idő kell, amíg túlteszed magad rajta, de sikerülni fog. Nem az exed miatt volt különleges a kapcsolat, hanem mert nagy reményeket fűztél hozzá, sok energiát fektettél bele.
2022. jún. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Sokszor sokat beszélt csúnyán velem. Volt hogy igaza volt, de akkor nem láttam be csak szakítás után. Tolni akart előre, de nem igazán akartam, mindig csak dacoltam. Sajnos a családomat is bántotta szóban, és így kényszerből léptem ki, mert ezt nem tudtam már elviselni. Foggal körömmel őket védtem, mellettük álltam ki inkább mint érte, mellette. Vége felé már az anyjával is összevesztem, mert meguntam hogy manipulál mindenkit és játssza a jó anyóst, jó szülőt, miközben tanácsolja hogy hagyjam ott a fiát mert találok én nála jobbat is, vagy oda böfögte hogy azt hitte hamarabb ott hagyom.

Az utolsó két hónapban hideg volt már velem, és már akkor is lépett otthonról mikor én szabadnapos voltam, állítólag az anyjával.

Sajnálom amúgy nagyon, mert ha ez nincs akkor semmi gond nem is lett volna, de hosszútávon mindketten belerokkantunk volna ebbe.

2022. jún. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!