Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Külsőre rosszabb/j...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Külsőre rosszabb/jobb férfiak bántak veletek jobban, vagy épp rosszabbul eddig? Minden valós tapasztalat érdekel.

Figyelt kérdés

Jobb külsejű férfiak tényleg gyakrabban csalnak?

Hajlamosabbak bántalmazni, elengedni magukat, csak mert sok mindenkit megkaphatnak úgyis?

A rosszabb külsejűek jobban megbecsülik a nőket, vagy inkább frusztráltak?



2021. szept. 6. 12:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom miért, de eddig mindig jóképű férfiak voltak a legszemetebbek, legbántalmazóbb emberek az életemben.
2021. szept. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is hasonló mint az egyesnél. Bár volt 2 exem is, akik nem voltak helyes/jóképű pasik, és mégis félre jártak.

Szerintem amúgy ez nem a kinézeten múlik.

2021. szept. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon helyes pasijaim voltak. Jól meg is szívtam velük. De a kevésbé jóképűek is tudnak gonoszak lenni.
2021. szept. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Nincs ilyen összefüggés.
2021. szept. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Velem párkapcsolati téren pont a rosszabb külsejűek voltak a legmocskosabb férgek. Az első párom is ilyen volt. Klasszikus bántalmazó, önbizalomromboló, szexuálisan erőszakos, családom ellen is akart fordítani, minden téren undorító volt. Pedig egy síró incelnek indult, aki imádna, megbecsülne örökre egy barátnőt, csak a szemét felszínes nőknek nem kell. A sok bántása mellett olyan is volt, hogy berúgott kicsit és akkor torzult fejjel, gyerekes, hüppögő bőgéssel körítve mondta el, hogy őt mennyire lesz.arják a nők, pedig ő nyitott kapcsolatot akarna és kipróbálni jó sok csajt, mert ő férfi és hajtja a vére, csak nem kell egynek sem.

A kapcsolat vége felé arra, hogy monogám kapcsolatot akarok, beképzelt, ostoba ribinek lettem nevezve, mert mégis hogy képzelhetem, hogy egy férfinak ÉN elég lennék egy életre.

Utána volt brutálisan jóképű, modell exem is, ő is idióta volt, de 10edakkora lelki sebet sem ejtett, mint az első.

Sok sráccal ismerkedésig, beszélgetésig eljutottam, és akkor is nagyon sokszor derült ki a csúnyább, sikertelenebb srácokról, hogy rohadnak belül, komoly kapcsolatra alkalmatlanok, némelyik zaklatott is. Jóképűek között is akadtak ilyenek, de jóval kevesebb.

De én még mindig azt hiszem, hogy ez csak az én tapasztalatom, amúgy nem a külsőtől függ, hanem személyiségtől, neveltetéstől.


Azóta van brutál jóképű párom már régóta, és ő rendes velem, és soha nem bántott, pedig sokat veszekedtünk a kapcsolatunk első pár évében, amikor éretlenek voltunk.

2021. szept. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezen múlik, hanem az emberen.

Egy jóképű férfi lehet önmagával eltelve, ezért lehet, hogy semmibe veszi a nőket.

Egy ronda férfi lehet frusztrált a sikertelenség miatt, amit a nőkön vezet le.

És millió életút van, ami miatt lehet valaki egy rohadék vagy egy tündér és a kettő közt bármi.

Az, hogy ki csal meg, szintén nem ezen múlik: nyilván egy jó pasinak több a lehetősége, de kinek kell egy pár, aki csak azért nem csal meg, mert nincs lehetősége?


Amúgy, hogy saját tapasztalatot írjak: velem a jól kinéző férfiak nagyobb arányban voltak jófejek. A párom is irtó helyes, nála gyengédebb, kedvesebb, társnakvalóbb társat nem is kívánhatnék. De azok az objektíve jól kinéző férfiak, akiknél próbálkoztam, mind nagyon normálisan koptattak le. Főleg azért, mert ha valakiről süt a nagyképűség, kivagyiság, messziről elkerülöm kinézettől függetlenül.

A két nem túl helyes exem közül az egyik szintén igazi társalapanyag, csak szintén nem illettünk össze. A másik viszont az összes létező frusztrációját rajtam verte le gyanútlan tiniként. Meg a nem túl helyes pasik, akiknél próbálkoztam, nagyobb arányban küldtek el bunkón (NEM MIND).

2021. szept. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a külsőtől függ, hanem a jellemtől. Volt jóképű és ronda pasim is. Mindegyikkel megjártam
2021. szept. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs osszefugges, volt aki nagyon jol nezett ki es kedves volt, de unalmas volt hosszutavon nekem es olyan is volt, aki jol nezett ki, de egy paraszt 😅 “csunya” pasim nem volt, de biztos koztuk is van ilyen is es olyan is.
2021. szept. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%

Én eleve össze se jövök csúnya férfival, de ha össze kéne hasonlítanom az eddigi összes párom, akkor közülük inkább a "csúnyábbak" próbáltak manipulálni, hülyének nézni vagy éppen erőszakoskodni. Csak szerencsére én ilyenre esélyt se adok. Az első ilyen alkalomnál ki vannak hajítva, mint macska szarni. Nagyon nem vagyok megbocsátó és nincs az a férfi, akinek én megengedem, hogy hülyére vegyen.

Nem is értem, egyes nők hogy lehetnek ennyire elvakultak, hogy minden szart eltűrnek mielőtt ott hagynák a sok majmot.

2021. szept. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
22%
Alapból hasztalan választ eredményezhet az hogy a nők nem egy skálán mérik a szép és a ronda külsejű pasik cselekedeteit. Ami a szépfiúk esetében csipkelődés az a rondáknál bunkóság. De pl a féltékenység cuki a szépektől hogy "jajj de fontos vagyok neki, fél hogy elveszít" viszont a ronda féltékenykedése csakis zsarnoki bekorlátozó lehet stb
2021. szept. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!