Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengedni Őt! Hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengedni Őt! Hogy lehet lemondani a szerelemről?

Figyelt kérdés
A másik feled,az akire mindig is és nagyon régóta vágytál.
2022. jún. 3. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ő valszeg nem is tudja.mondd el neki.
2022. jún. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Miert kell lemondanod róla? Talán házas, vagy komoly kapcsolata van? Mert akkor azért...

Akkor muszáj valahogy túl lépned rajta, és utat engedni masoknak. Előbb-utóbb el fognak múlni az érzések, nagyon ritka amikor nem.


Ha szabad akkor viszont meg kell környékezni, hátha ő is így fog érezni.

2022. jún. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Akarat kérdése!

N 30

2022. jún. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Ha tényleg a "másik feled" lenne, akkor ő is így gondolná és együtt lennétek, történjen bármi. De ezek szerint ez nincs így. Vagy miatta vagy miattad.

Ezen csak az idő múlása segít és az, ha nem találkoztok és nem tudtok egymásról semmit. De ha tényleg nagyon szeretted akkor sohasem fogod elfelejteni, mert a szívedben mindig ott lesz. Ezt tapasztalatból mondom. Inkább csak "megszokod", hogy nincs veled.

2022. jún. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elmondtad már neki ezt?
2022. jún. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy mindig is rá vártál, ha nem vagytok kapcsolatban és csak a külsejét ismered? Mindig is olyan személyre vártál, akivel soha nem lehetsz együtt, mert nem téged akar?
2022. jún. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

2-es

Nem házas,nem vagyok harmadik.

Távkapcsolatban vagyunk,tökéletesen megbízunk egymásban.

Egészségügyi problémái vannak és emiatt nem haladunk úgy,ahogy szeretnénk.

Szakítani nem akar,én képtelen vagyok lemondani róla,vele képzeltem el a jövőt.

2022. jún. 3. 17:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Dehogy a másik feled, ez csak egy ilúzió.
2022. jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyszer én is azt gondoltam, hogy megtaláltam a másik felem. De elég nagyot tévedtem. Én is tökéletesen bíztam benne.

Ez is hiba volt.

Valami miatt biztos véget akarsz veti ennek a kapcsolatnak, mert nem tetted volna fel a kérdést.

2022. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#7

Ha mindketten így szeretitek egymást akkor nincs akadály, max nehézség ebben az esetben.

Ha ő nem tud költözni, akkor menj te.

Nem is ertem miért akarsz inkább szakitani

2022. jún. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!