Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményed szerint jó dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményed szerint jó dolog randizni?

Figyelt kérdés
2022. jún. 3. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Nem!


Egy mézes-mázas színészkedés az egész!


34/f

2022. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szórakozásnak jó! Másranem.
2022. jún. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%

Férfi szemszögből, ha jól néz ki az ember, akkor biztos izgalmas dolog lehet. Ha nem, akkor viszont iszonyat vergődés csak az egész.


Nőknek gondolom mindegy, mert akárhogy néznek ki csak várniuk kell a csodát. Biztos izgalmas lehet nekik szelektálgatni a jelentkezőket.

2022. jún. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Nem. A hagyományos értelemben vett randikat utálom. Ezek arról szólnak, hogy verjük át egymást, hitessük el, hogy más emberek vagyunk, mint amilyenek ténylegesen, és játsszuk el, hogy csak olyan tulajdonságaink vannak, amit a másik imád. Öltözzünk úgy, ahogy egyébként soha nem öltöznénk, teremtsünk olyan körülményeket, amilyenek egyébként soha nem állnának elő, és legyen az egész egy előre megtervezett mozifilm.

Aztán amikor összejövünk, akkor meg vagy mehet továbbra is a színészkedés, vagy nagyon hamar kiderül, hogy távolról sem azzal jöttünk össze, akinek a randin mutatta magát.

De a "kedvencem", amikor még a randik közötti üzenetváltások idejével is próbálnak trükközni. Na, az ilyen nálam azonnal lapát.

Nyilván nem kell azonnal mindent kiteregetni, de egy kapcsolat az őszinteségre épüljön, és ne a színészkedésre, átverésre, meg játszmázásokra. Ezért is szeretem a spontánabb találkozásokat. Egy séta, egy jó beszélgetés, egy kis spontán, felszabadult hülyéskedés jóval előrébb viszi a leendő kapcsolatot, mint egy mesterkélt színjáték.

2022. jún. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon izgalmas. Várom, hogy legyen randim.
2022. jún. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon is. Szeretek új embereket megismerni, izgalmas ez a randizási fázis. Ha nem is jövünk be egymásnak, akkor is legalább ittam vagy ettem valami finomat. Ez akkor is így van, ha nekem kell fizetnem
2022. jún. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!