Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szèp napot! Vèlemenyek szerint normàlis dolog e az,hogy az ember pàrjàrol fèl èv utàn kiderülnek múltbeli dolgok ès nagyon rosszul èrinti az embert, olyannyira,hogy a teljes kiàbràndultsàghoz is vezethet?!

Figyelt kérdés
Vagy abszolúte nem kene azzal foglalkozni,hogy netàn a csaj ha prosti volt, ha 2fèrfivel is volt stb,mert az a múlt...

2020. nov. 14. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Mivan? Hogy függ össze ha prosti volt meg ha 2 férfival volt? Hogyan lehet egy lapon említeni a kettőt? Teljesen elment az eszed?
2020. nov. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Mindenkinek van egy elképzelése, hogy kit keres. Ha az az elképzelése valakinek, hogy a párja ne legyen exprosti, de kiderül, hogy prosti volt, akkor ez ok a kiábrándulásra. Pláne, ha tagadva is volt direktben vagy akár véleménnyilvánítás által.
2020. nov. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Normális, ha valaki ilyen kicsapongó életet élt, nem bíznék benne, hogy nem csúszik vissza. Hasonlóképpen, ha drogozott, alkoholista volt, stb.

Nem feltétlenül lenne teljes kiábrándulás, de bizalom csökkenne és jobban odafigyelnék rá.

2020. nov. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
normális. ha fewleséged vagy anyát keresnék, nem kéne oylan nő, aki nyitott az iylesmire. Én is nő vagyok, csak kapcsoaltban szexeltem és nem csináltam soha semmi perverziót, nem voltam két férfival sem stb. Így is lehet élni.
2020. nov. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, felesegnek valo lanyt keresek. Amugy ö igazan nagyon kedves aranyos làny, csak hat ezek derultek ki rola. Ez kihat a szexualitasra,hetkoznapokra,alvasra stb. Ez normalis dolog?
2020. nov. 14. 16:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg, de nőként is kiveri nálam a biztosítékot ilyen hogy 2 pasival...

Nekem ez a legalja, mocskos ringyója...

2020. nov. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de gondolom, ha az derülne ki, hogy a csávó két csajjal nyomta, akkor jönnének itt az álszentek hogy jajj mekkora kiráálysáágg. szánalmasak vagytok
2021. máj. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!