Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire érdekli a lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érdekli a lányokat az hogy annak a fiúnak akivel ismerkedik mennyi barátnője volt már?

Figyelt kérdés
Ez érdekli a lányokat vagy csak az hogy vele hogy viselkedik, meg milyen szemályisége van?
2022. jún. 4. 22:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
Ha valaki szerelmileg érdekel, akkor minden érdekel, ami vele kapcsolatos, nem?
2022. jún. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

2: Az, hogy mást jelent neki a szexualitás, mint nekem.

Nekem nagyon fontos, hogy a kapcsolat 70%-a a szerelmeskedés legyen, és ugyanazt jelentse ez neki, mint nekem.

Ugyanannyira mélyen érző legyen, ugyanannyira érzéki, ugyanannyira ragaszkodó, stb.

2022. jún. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
7: Nincs is lepontozva.
2022. jún. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%
Engem nagyon, nem lennék olyannal akinek sok volt
2022. jún. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A szélsőségek zavarnának 0 és mondjuk 50+. Konkrét számokon csámcsogni csak a dugatlanok szoktak, nekik ez hatalmas információ még.
2022. jún. 5. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én is azt vallom, amit az előttem szólók: ha valakinek 0 és valakinek 30+ akkor zavar.

Nem én akarok lenni a következő lyuk, amin csak áthalad. Az is gyanús, ha a kapcsolatai rövid életűek (mert mi másért lenne ilyen sok), hisz ez arról árulkodik, hogy nem küzd a párkapcsolataiban, nem próbálja túltenni a nehézségeken magát, hanem szakít az első akadálynál.

2022. jún. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16: Vagy a partnere szakít, nem ő. Szóval a kapcsolat hosszából ez még nem derül ki.
2022. jún. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!