Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megtudnátok, hogy egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudnátok, hogy egy srác a barátnője mellett más lányokkal is ismerkedik, elmondanátok a barátnőjének?

Figyelt kérdés
Ha igen miért? Ha nem, miért?
2010. dec. 2. 10:52
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
75%
El, azért mert egy gerinctelen dolog.
2010. dec. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
69%
nem. azért, mert ki a f@szt érdekel?!
2010. dec. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

kösz az eddigi válaszokat!

2. válaszoló: ha nem érdekel, miért vagy itt. Vagy nem tudod, mi az oldal lényege?

Nem tudom, mit csináljak. A srác jó barátom, a lányt alig ismerem, de nagyon aranyos, kedves lánynak tűnik. És amit az a gyerek művel...

Már célozgattam a srácnak, hogy tudok róla, le is esett neki a dolog, mert zavarba jött. Nem akarom tönkretenni a kapcsolatukat, de úgy gondolom, ha a srác csajozni akar inkább akkor ne legyen komoly barátnője - olyan, mint ez a lánya -, hanem szedjen össze olyan ribancokat, amilyenekkel ismerkedik. Így csak becsapja a lányt, vagy nem. Elég régóta járnak, ezért is filózok rajta, hogy közöljem e a lánnyal.

2010. dec. 2. 11:01
 4/31 A kérdező kommentje:

...mint ez a lány*

bocs

2010. dec. 2. 11:02
 5/31 anonim ***** válasza:

Kérdezö: A lánynak rosszul fog esni, ha tényleg szereti a srácot, viszont sokkal jobb ha megtudja minthogy átverésben éljen továbbra is...

Szerintem mondd el neki, ez a srác nem érdemel jobbat a ribancoknál tényleg...

2010. dec. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot. Szerintem sem érdemel jobbat egy feslett ribinél :(
2010. dec. 2. 11:13
 7/31 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha a sráccal vok jobb viszonyban, mint te, nem mondanám el a csajnak. Nem az én dolgom ítélkezni sem beleugatni más életébe.


17/F

2010. dec. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Szerintem a lánynak is jó lenne, ha megtudná, hogy milyen fickót szeret valójában, és hogy ne éljen továbbra is hazugságokban. A srácnak pedig azért lenne jó, mert ha egy icipicit is szereti a leányzót, és ragaszkodik hozzá, akkor megtanulja, hogy máskor meg kell becsülni az ilyen lányokat, nem pedig átverni... Szóval mondd el!
2010. dec. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

17/F

Igaz, nem az én dolgom, de akkor inkább hagyjam, hogy a lányt így átverje?

Vagy csak azért írtál ilyen választ, mert te isilyen srác vagy?:D

2010. dec. 2. 11:31
 10/31 anonim ***** válasza:

Kérdezö: Valószínüleg ö is hasonló, látszik a nemtörödömségén...

Szerintem mindenképp szólj neki, megérdemli, hogy tudja, hogy mégse olyan szent az a srác, mint hitte.

2010. dec. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!