Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fél évnyi ismerkedés munkahelyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél évnyi ismerkedés munkahelyen?

Figyelt kérdés

Egy munkahelyen dolgozik a fiú és a lány, közvetlen munkatársi kapcsolatban, kb. fél éve. Megvan a kémia, de semmi sem történt még. A srác régóta szingli, a csajt nem tudom. Vannak dolgok, ami miatt a srácnak fenntartásai vannak (világnézeti, politikai nem egyezés), de állítólag bármi lehet. A srác a közös munkahelyet okolja, hogy az megnehezíti, hogy összejöjjenek, bár más okból munkahelyet fog váltani.

Szerintetek van esély komoly kapcsolatra közöttük?


2022. jún. 5. 10:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A srác túl béna.
2022. jún. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2022. jún. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A fickónak volt már munkahelyi kapcsolata, kb fél évig, nyílt titok volt. Ennyire tagadni kell az ilyesmit?

Azt mondja, majd ha a másik munkahelyre megy, könnyebb lesz.

Egyébként jó külsejű srác.

2022. jún. 5. 10:37
 4/13 A kérdező kommentje:

*mármint könnyebb lesz összejönniük.

Szerintem is kicsit teszetoszaság ez így.

2022. jún. 5. 10:38
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Volt már nekem hasonlo.

Munkahelyen állandoan tartottunk egymástol 3 lépést távolságot hogy senkinek még csak meg sem forduljon a fejében, hogy köztünk lenne valami, de csak mert olyan volt a munkahelyi kollektiva hogy csak a rosszhiszemu pletykák, irígykedés keringtek volna(a srácra is többen hajtottak, a nőknek sertő lett volna, ha engem választ, engem kiközösítettek volna, neki meg nem jött be senki, igy tartotta magát hogy melohelyen nem nőzik, es abszolut rosszul jött volna ki, ha amugy meg rámhajt, még őt is szívatták volna a kollegák)

Aztán én máshol dolgoztam később és találkoztunk.

Fergeteges love bombinggal indult és reggelig tarto kb 12 menetes szexszel a kapcsolatunk. (Közte pár perces pihik beszélgetések)Az addigi összes elfojtott érzés szerelem kémia, tiszta erővel jött fel, zúdult, abbahagyhatatlannak tűnt a szex.

2022. jún. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
*Akkora oxitocin hormonbomba vagy ilyesmi szabadult bennünk fel mintha bedrogoztunk volna. Ezt okozta az, hogy a meloban folyamatosan el volt minden fojtva, és végre együtt lehettünk.
2022. jún. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

+1

Masik munkahelyen meg állandoan képben volt pl a vezérizgazgato titkárnője, és amikor nyomult rám valaki(a "kis" logisztikusra)szabályosan aértőnek érezte azt hogy a férfiak előnyben részesítenek engem és a nagy szexi vezértitkárnő meg le van sz.rva.

A befolyása miatt ott is minden férfi meghúzta inkább magát🤣

2022. jún. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*sértőnek
2022. jún. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#5 meddig voltatok együtt? Vagy még tart? 🙂
2022. jún. 5. 12:26
 10/13 anonim ***** válasza:

Míg el nem költöztem tőle(2 év mulva) egy munkahelyi ajánlat miatt. Annyi nekem elég is volt.

Együtt élés alatt derült ki hogy kicsit nagy az arca a barátomnak, nem fértünk össze, mert én meg nem az a nő vagyok, aki "becsicskul".


Ez mondjuk érdekes dolog. Mert valahogy egy dominánsabb férfi "szereti" elnyomni a nőt, viszont ha el is tudja nyomni, akkor meg már nem kell.

Nem fértünk meg hisszabb távon egymással. De szerintem neki "alázatosabb" nő meg nem is jelent nőt. Nem is tudom milyen passzolna mellé.


Privre meg igen. Mesélhetném a sztorikat kis hitetlenke🤣

2022. jún. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!