Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Szóval kb 1 éve vagyunk együtt. Minden trendi köztünk a szex is. Nagyon sokat vagyunk együtt úgy és mostanában egyre többször kéri hogy seggbe csináljuk. Én is szeretem úgy ne értsetek félre csak minden második alkalom úgy fejeződik be. Félek hogy ez előbb utóbb negatív hatással lesz az egészségére. Szerintetek ??

2022. jún. 5. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem
2022. jún. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Még anno sok pénzt megspóroltam így gumival xd
2022. jún. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Ha minden trendi az elég baj!

Miért nem beszélgettek erről, hidd el csodákat tud tenni! Lehet azt hiszi, neked okoz örömöt, vagy éppen retteg a teherbeeséstől, sok oka lehet. És az anális szex állandóan valóban nem egészséges!

2022. jún. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Ha el akarod kerülni, hogy idősebb korában ne kelljen pelenkát hordania,mert nem tudja szabályozni mikor vécézzen, ritkábban csináljátok.
2022. jún. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Mi az, hogy minden trendi? És ezt egy "férfi" írta? Anyám borogass...
2022. jún. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%
Ezen filozol? Ha seggbe akarja akkor told seggbe és neked is neki is jo lesz. Az meg hogy 80 évesen amugy is pelenkás lesz ha megéri mit érdekel..,
2022. jún. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!