Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elképzelni magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elképzelni magam egy párkapcsolatban, viszont nagyon szeretnék gyermeket. Normális ez az érzés?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, nagyon szeretnék már egy kisbabát, viszont jelenleg nincs párkapcsolatom. Sajnos az eddigi kapcsolataim nagyon rosszul végződtek, többször megcsaltak és csak a saját kényelmüket helyezték előre, csak szexre kellettem, így szakítás lett a vége mindig. Most ott tartok, hogy egyáltalán nem vágyok se kapcsolatra, se szexre, egyszerűen annyira megviseltek a korábbi párkapcsolati problémáim, hogy nem tudom magam elképzelni senkivel sem. Az előző kapcsolatom azért ért véget, mert kb 1 év együttlét után felmerült bennem az összeköltözés gondolata, ahogy megemlítettem a páromnak, az volt a válasza, hogy “ja hát velem ilyeneket ne tervezzél” meg “én nem gondoltam ezt komoly kapcsoltnak” közben meg hitetgetett egy éven keresztül, mintha minden rendben lett volna. Most jól érzem magam egyedül, nem akarok senkivel együtt lenni, viszont nagyon szeretnék már egy kisbabát. Volt már másnak is ilyen érzése? Hogy győzzem le a félelmem a korábbi rossz tapasztalatok miatt? Félek, hogy megint csak arra kellenék és már nem merek ismerkedni sem emiatt.

2022. jún. 7. 11:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Örökbe is lehet fogadni pl.
2022. jún. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

És hogy akarnád megtanitani egy gyermeknek akkor mi az a párkapcsolat, 2 ember szerelme szerete egymas iránt, azt hogyan kell kialakitani fenntartani meg stb?

Vagy azt a mintát szánnád neki, hogy ami neked jutott?

2022. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
*"hogy" nélkül
2022. jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Én egyszer így társkeresőztrm hogy gyereket szeretnék a többi ráér később.

Volt egy srác aki azt mondta hogy bátor dolog így belecsapni a lecsóba hogy első a gyerek utana a többi, de ha megmerem tenni akkor ő is csapjunk bele :)


Nahát..elment a bátorságom 🤣

2022. jún. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
*De lehet akár működött is volna nem kizárt, de azért na :)
2022. jún. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg ismerkedni sem mertem vele tovább..azt mondjuk sajnálom.(4 es 5.voltam)
2022. jún. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Igen, a sok csalódottság miatt menekülőutat keresel. De nyilván egyedülállóként gyereket vállalni, az nagyon messze van bármilyen értelmes megoldástól most. Jelenleg magadat kéne visszaépítened, visszaszerezned az önbizalmadat és a bizalmat a többi emberben. Ki kell kerülnöd abból a környezetből, amiben vagy.
2022. jún. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ferfkent vagyok igy, csak leharcoltabban

En is szeretnek mar gyereket, es csaladot alapitani 29evesen de sajnos se a mefelelo hatter se párom nincs hozza es ez utobbiban marnem tudok bizni se, mert sejtem h az lenne csak a vege ha belefognek egy ilyenbe h csak a penzert lennek megturve kozben csalnanak v szetmennenk fizethetnek 20evig gyerektartast es a gyereket se lathatnam kb :( es ez annyira elborzaszt h hihetetleb

H mar senkiben nem lehet megbízni vagy megnyilni mert sose eredmenyez semmi jót

Szomoru tud lenni az elet

2022. jún. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%
Szex és férfi nélkül nehéz lesz. Egy Mária nevű nőnek bejött, mondjuk nem bizonyított. Na az Ő fia speciel nagy ember lett. Várj türelemmel, hátha egy nap úgy kelsz, hogy terhes vagy.
2022. jún. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
ezzel nincs mit tenni, mint egy bokszoló akit 3x földre tepertek, fel kell állni és folytatni. A végén így lehetsz győzedelmes.
2022. jún. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!