Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amíg egy nő elérhetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amíg egy nő elérhetetlen addig érdekes, de utána már nem kell?

Figyelt kérdés

Rengeteg ideig fűzögetett egy pasi, már nagyon kivolt, hogy mikor jövök már össze vele. Aztán miután megadott, hirtelen teljesen megváltozott, kritizált is és már nem is keres. Ha én keresem, rengeteg ideig nem reagál vagy csak nagyon sokára.

Mit kellene tennem ne álljak vele szóba többet? Miért csinálhatta ezt? Már arra is gondoltam csak bosszút állt mert sokáig nem adtam be a derekam?

Csak az húztam az időt mert féltem hogy megbánt meg szerettem volna ismerni alaposan.

De szerettem mindig is, viszont most teljesen összetörtem hogy csak ennyi volt.


2022. jún. 7. 17:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor csinálom, ha eleve csak szexet akarok


De az is lehet, hogy eredetileg komoly szándéka volt, csak időközben ismert ki téged igazán. Végülis mindegy, most te vagy vert helyzetben

2022. jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Igen, de szex után változott meg
2022. jún. 7. 19:35
 13/18 A kérdező kommentje:
És bármi is van, nem kívánom senkinek ezt a helyzetet
2022. jún. 7. 19:36
 14/18 A kérdező kommentje:

Ráadásul mi megbeszéltük bárhogyan is alakulnak a dolgok barátok maradunk.

De lehet ezt csak a cél elérése érdekében hitette el velem

2022. jún. 7. 19:39
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a 22es csapdája. Ha hamar lefekszel vele akkor könnyen kapható vagy, ha húzod akkor megjátszós liba. Pedig igazából a legtöbb esetben a pasas már eldöntötte mit akar, tök mindegy te mit és meddig húzod. Aki komolyabbat akar tőled, annál a fejedre is állhatsz akkor is ki fog tartani melletted, mert akar téged. Ez lutri sajnos, aki szexre megy az is előadja a szépet, képesek kivárni.
2022. jún. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Igen, én is így hallottam, ha igazán oda van értem mindegy mikor jövök össze vele, ha hamar akkor sem leszek érdektelen számára ha később akkor sem ábrándul ki.

De azt is mondták már nekem ha szexet akar némelyik, azt is képes kivárni sokáig. Főleg ha nem hevernek a lábai előtt a nők, mert mondjuk nem annyira nagy szám. Hát ő sem volt az, csak átlagos, mégis így jártam. Pedig sokan azt mondják csak a jópasik viselkednek így, pedig szerintem ez nem mindig a külsőtől függ.

2022. jún. 7. 19:54
 17/18 anonim ***** válasza:

Kb 20 éves lehetsz...megismerted a sunavadászt.

Ennyi történet.


Tanulság:

Legyél hű elvárásaidhoz és keress olyat, aki ezekkel kompatibilis.

Mire figyelj, azt nem írom ki, mert ne okuljon a férgese, de csak tudod magadtól...már;)

2022. jún. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
A tapasztalt nok kidobaljak az olyanokat, akikben nem tudnak megbizni. Te nem ilyen vagy, belementel a jatekba, mert hinni akartal benne. Ha bizol a megerzeseidben, akkor nem jartal volna igy. Azzal, hogy elhuzod az ismerkedesi szakaszt, az egadta a vilagon semmit sem ersz el, senkit nem szursz ki. Tanulopenz. Nem vonodunk bele erzelmileg olyan kapcsolatba, ahol a masik viselkedese ketelyeket ebreszt. Azokat hasznaljak ki, akik tulsagosan megertoek, ketsegbesetten akarnak valakit, alnaiv gondolataik vannak a vilagrol. Keresd a probelemamentes embereket. Mondj bucsut azoknak, akik alig valaszolnak, nem ernek ra, nem tesznek energiat a kapcsolatba. Akinel nem vagy rogton a top prioritasban, azt nem erdekled. Nincs az a fonok, csaladtag, haver, aki meg tudna akadalyozni egy ferfit abban, hogy veled legyen, ha teged akar. Minden mas csak kifogas. Inkabb szurj ki egy normalisat is, mintsem a kerdesben kiirtak szerint jarj. Mondom ezt ferfikent.
2022. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!