Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekktek kéne egy ilyen szexi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekktek kéne egy ilyen szexi állatorvos?

Figyelt kérdés

[link]


Be nem vállanám, szerintem ahány állatot kezelésbe vesz, annyi nőt is, de ha nem is annyit, pont eleget.


2022. jún. 8. 19:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Jól néz ki, ilyen pasik nincsennek MO-n
2022. jún. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%

Nagyon jól néz ki, de nekem sem kéne. Egyrészt, lehet, csak a kamera miatt, de nem tűnik természetesnek a testbeszéde, olyan "ide nézz, itt vagyok" személyiségnek tűnik. Szeretem a magabiztos férfiakat, de ő már inkább magamutogató, mint magabiztos. Legalábbis ennyi alapján.

A kevesebb néha több, tartja a mondás nagyon helyesen.

2022. jún. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2. Szerintem is. Beképzelt. Mondjuk van mire.
2022. jún. 8. 19:50
 4/17 anonim ***** válasza:
61%

Imádom ezt a pasit 🥰 Már én is linkeltem ide néhány alkalommal. Nemcsak csodaszép hanem nagyon szeretetreméltó embernek is tűnik ahogy szeretgeti az állatokat. A NatGeon van a műsora, az Evan goes wild, Magyarországon asszem az Animal planeten adják. Amcsiban szokták Henry Cavillhoz hasonlítani, és tényleg olyan mint ő, csak egy - gyk-s szlenggel - még chadesebb változata, magasabb, erősebb, még markánsabb arcú.

Alibim is van, a gyerekkel nézem a műsorait 😁🤪

2022. jún. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Ja és ami a nőket illeti, nős, korban hozzáillö, nagyon szép újságíró felesége van.
2022. jún. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%

Még én is megdugatnám magam vele, pedig heteró vagyok.


30f

2022. jún. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
25%
Nekem nincs állatom, szóval nem.
2022. jún. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%

Azon gondolkodom, hogy mennyi tüsszögés normális a macskáknál? Cím, telefonszám, rendelő címe? Kéne egy állatorvos, azonnal.

Ő az a túl szép, hogy igaz legyen kategória, akivel már nem is tartozunk egy fajba, isteni csoda kell, hogy egyáltalán a létezésemről tudomást szerezzen. Ettől még meg lehet nézni, és persze, hogy jól néz ki, meg az ágyból se rugdosnám ki. Meg jó lenne egy magánrepülő, egy loft lakás New Yorkban, meg nyerni a lottón.

2022. jún. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
23%

#1

"Jól néz ki, ilyen pasik nincsennek MO-n"


Ha akarod bemutatlak fogorvos haveromnak (budapesti). Nem ilyen nagy darab mint ez a figura, de hasonlít rá szerintem és imádják a nők.

2022. jún. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%
#9 tudom kire gondolsz, őt is szoktátok ide linkelgetni, ugye? A nevére nem emlékszem. Hát ő nagyon nem ez a kaliber, de magyarnak azért helyes :D
2022. jún. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!