Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Munkatársamról lenne szó, észrevettem hogy tetszem neki, és beszélgetünk is neten, el is mondta, elhivott talizni, csak még nem jött el az időpont.


Egymás mellett dolgozunk, és gyakran megnevettet, de amikor kettesben vagyunk, nehezen beszél velem vagy nem is szól hozzám. Miért van ez?



2022. jún. 9. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem oldott. zavarban van. Lehet rutinja sincs csajozásban.
2022. jún. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Bátorítsd őt, mert bátortalan, de túl rámenős ne légy.
2022. jún. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hogy kéne?
2022. jún. 10. 09:40
 4/10 anonim ***** válasza:

- mosolyogj rá ha valamit mond,

- figyeld őt hosszan, hogy ezt észre vegye,

- kecsesen dobd hátra a hajad, ha szemben álltok,

- kevésbé feltűnően nyald finoman körbe a szád,

- kissé tartsd nyitva a szád, ha hozzád szól és szemben álltok, hogy lássa.

2022. jún. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Senior Séf ***** válasza:
100%
Utolsó, ezeket ha tudatosan csinálja valaki, az óhatatlanul mesterkélt hatást kelt. Ezek a tudatalatti testbeszéd jelei. Ne tegyél semmit, kérdező, csak hagyd a dolgokat folyni a saját medrükben. A srác éppen olyan bizonytalan, ép úgy nem tud mit kezdeni a kialakult helyzettel, mint te. Idő kell, míg megteszitek az első botladozó lépéseket.
2022. jún. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5,

teljesen igazad van, bizonyos szemszögből nézve. Csakhogy többen megunják a várakozást, amíg szabad folyását hagyják az eseményeknek és vagy a lányra rátalál egy tevékeny fiú, vagy fordítva. Emezek pedig szépen különválnak.

Fentebb elfelejtettem megírni azt (más alkalmakkor ezt is szoktam ajánlani), hogy tükör előtt gyakoroljon, ill. figyelje meg, hogyan csinálja néhány nő, ha valakinek (pl. riporteren) nyilatkozik. , de ha szimpatikus a lánynak egy fiú és az nem lép, akkor be kell vetni a női taktikát, olyasmiket, amit írtam fentebb.

Nem mondom, hogy rossz tanácsot adtál.

2022. jún. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Olyan témákat kellene keresni, ez majd a találkozáskor kiderül, amelyek mindkettőtöket érdekel.
2022. jún. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, azon hogy teszünk egymásnak már túl jutottunk, vagyis én nem mondtam annyira ki.. Remélem mindketten félénkek vagyunk és nem merünk lépni annyira, várom a talit.
2022. jún. 10. 21:57
 9/10 A kérdező kommentje:

+mosolygás

+bókolás

+hosszan a szemébe nézés

+kis érintések

egyenlőre ezek voltak.

2022. jún. 10. 21:58
 10/10 anonim ***** válasza:

Sok sikert a továbbiakhoz.

Nem kell minden találkozáskor ugyanazt, lehet kihagyni, mást hozzátenni.

A #6-os sem adott rossz tanácsot, de azt magadnak kell látni, hogy mikor hogyan. Egyiket se vidd túlzásba.

2022. jún. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!