Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkednél egy olyan sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednél egy olyan sráccal aki egy roncs?

Figyelt kérdés
Mármint lelkileg
2022. jún. 10. 23:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Ez a legrosszabb dolog amit egy nőnek mondhatsz. Tipikus "red flag" kategória.
2022. jún. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Nincs messiás komplexusom.
2022. jún. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Nőknek semmi problémájuk jóképűekkel, akik száz meg száz nőt dugtak/dugnak... Ez alapján a válasz az kell legyen, hogy igen ismerkednének.
2022. jún. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Egy lelkibeteg ember a környezetére is teher, másoknak is lehúzza a hangulatát, így egy idő után kerülik őt.
2022. jún. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Nem.szeretetszolgálat vagyok, sem pszichológus, és gyereket sem szeretnék örökbefogadni. Én teljesértékű éltet élő ember vagyok, páromnak is ilyet várok el.
2022. jún. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Ismerkedtem, meg is szívtam. 👌🏻
2022. jún. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
20%
Érdekes kérdés, mert a pszichopaták például lelkileg igencsak roncsnak számítanak, de mégis népszerűek a nőknél. Úgyhogy ez megint ilyen tetszőleges mazsolázgatás. A depresszió és a gyengeségnek akár a szikrája elviselhetetlen és fúj, az erőszak és a gátlástalanság viszont szexi és ahw. Furcsa dolgok vannak.
2022. jún. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nagyban függ attól hogy pontosan milyen formában lelki roncs, konkrétan milyen pszichés problémákkal/betegségekkel, traumákkal, gátlásokkal kűzd, illetve az is fontos szempont hogy hol tart épp az élete rendezésében. Ha van benne hajlandóság hogy változtasson és szakembertől kérjen segítséget, vagy netalán már tesz is lépéseket afelé hogy jobb legyen a helyzete akkor persze, ismerkednék.

De kiemelném, hogy még így is egy erős "talán ismerkednék, talán nem" érzésem van ezzel kapcsolatban, mert egy olyan személy aki súlyos pszichés traumákkal, gátlásokkal vagy betegséggel kűzd önmagával is elégedetlen lesz, érzelmileg instabil, és épp emiatt is alkalmatlan egy párkapcsolatra. Szerintem ilyen esetben elsődleges prioritás az hogy rendbe tegye magát az illető, ne az hogy párkapcsolatot keressen. De hogy ha már elindult ezen az úton, tesz lépéseket és van hozzá akarata akkor ismerkednék, de csak ebben az esetben. Túl nagy a kockázata annak hogy én magam (és a másik fél is) csak jobban sérülnénk a kapcsolatban, vagy esetleg engem is "lehúzna" érzelmileg. Segítenék neki ahogy tudok nyílván, de nem lennék a pszichológusa és nem akarnék egész napokat azzal tölteni hogy csak hallgatom a negativitást, persze ha igényli akkor meghallgatom de egy kapcsolat nem arról szól hogy egész nap lelki szemetesnek használjuk a másikat.

Egyik részről meg tudom érteni mert én magam is nagyon sokáig kűzdöttem és kűzdök is traumákkal és gátlásokkal, de számomra a párkeresés másodlagos volt eddig, csak azután kezdett el foglalkoztatni miután összekapartam magam. Nem szerettem volna senkit lehúzni magam mellé, mert tudom hogy mennyire sérülékeny valaki ha egy szerette állapotáról van szó, a párkapcsolati instabilitást meg csak nem erőltethettem rá senkire, ennél jobbat érdemeltek. Tehát röviden, én nem nagyon ajánlom a randizást így, sajnos néha mélyebbre is tud lökni mint ahonnan indultál.

2022. jún. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

7

Tekintettel arra, hogy a pszichopatáknak nincs lelke, ez egy fölöttébb ostoba megállapítás, a többiről nem is beszélve.

Buta vagy.

2022. jún. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

#7


Sorozatgyilkosoknak is bőven voltak női. Mondjuk tök véletlen pl. Ted Bundy kifejezetten jóképűnek számított és csomó nője is volt annak ellenére, hogy egyébként nőket erőszakolt és csonkított meg. Még amikor lecsukták is óriási női rajongótábora volt, mert senki se akarta elhinni egy ilyen jóképű figura nőket gyilkolna :D. Milyen furcsa véletlen, hogy jól nézett ki és voltak is női annak ellenére, hogy sorozatgyilkos volt. Ez csakis véletlen lehet :D.

2022. jún. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!