Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz ez a mondat?

Figyelt kérdés

Női oldalon olvastam

"ahhoz ,hogy elfeledj egy pasit feküdj alá egy másiknak"



2022. jún. 11. 03:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ez csak egy random frappáns szólás "to get over someone you should get under someone else" pont annyira igaz mint minden szólás


kinek mi

2022. jún. 11. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
0%
Csak faxról-faxra prostinál.
2022. jún. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Talán.
2022. jún. 11. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Hogyha találsz valakit, akit tudsz szeretni, könnyebb elfelejteni az exet. Egy dugastol viszont semmi se lesz jobb, sok esetben nem is képes mással.


Olyan, mintha azt mondanám: ne légy szomorú, hanem boldog". Ezt követően boldog lennél? Valószínűleg nem, mert az érzelmek nem varázsütésre működnek!

2022. jún. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz
2022. jún. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Amikor az volt a problémám, hogy nem tudtam elfelejteni egy pasit, akkor hiába feküdtem le mással, szex közben is az exemre gondoltam, szóval rajtam ez pl nem nagyon segített. Nem is csináltam ilyet többet.

Ahhoz, hogy elfelejts egy pasit idő kell és türelem. Meg kitartás, hogy ne kémkedj utána se közösségi médián, se élőben.

2022. jún. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha már képes vagy màssal lefekudni az már a gyógyulás elso lépése.
2022. jún. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem a szex az ami változtat,hanem egy új impulzus,egy újabb érzés.

Külföldről jöttem haza,akkori párom szakított velem..,itthon gyorsan kerestem munkahelyet hogy élni azért tudjak.

Ott talalkoztam egy sráccal és már első pillanattól kezdve éreztem hogy ő megnevettet és jófej.

Ez volt 3 és fél éve,azóta együtt vagyunk. :)

2022. jún. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sajnos hiába fekszel másik alá, nem fogod elfelejteni
2022. jún. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!