Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Végleg elvesztettem, nem fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végleg elvesztettem, nem fog megbocsátani?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, szerelmes vagyok egy 35 éves férfiba, már évek óta.

Talán ő is szeretett, mert közeledett felém, de akkor nekem párom volt, így kilépett végleg az életemből. Soha nem mondta hogy akar valamit, csak feltünt, hogy hirteleln közeledik, célozgat, hogy magányos ....


Megbántotta úgy érzem, hogy nekem akkor más volt, aztán vita vitát követett, és csúnya dolgokat mondtam neki, mert fájt amit mondott.


Olyankoat írtam, hogy ha nem lenne senkim, akkor sem kellen soha...stb.


De szeretem és írtóra megbántam, azóta utál, hallani sem akar rólam, de egydül van. Én elhagytam a párom miatta már rég, csak rá tudok gondolni.


Hogyan enyhíthetném meg, hátha kedvel még egy icipit, ennek már 2 éve. Azóta folyton a vita, a beszólogatás stb van. Egy ideje nem is reagált se telefonra, se semmire. Rég láttam nagyon. Mit tegyek? Hamarosan (1 hónap múlva) szülinapja lesz. Írjak neki egy sms-t vagy valami?


Kérlek, adjatok tanácsot, nem vagyok kis fruska, de most ezzel nem boldogulok magam.


2010. szept. 19. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én hatásosnak találnám ebben a helyzetben, ha írnál neki egy emailt... akár több oldal terjedelműt, amiben kifejted az érzéseidet. Szerintem ennél többet nem tehetsz. Ha erre nem reagál, illetve negatívan, akkor egyértelmű, hogy nem akar tőled (már) semmit, és akkor kár is vesződni vele. Ha egy őszinte vallomástól nem enyhül meg, akkor semmitől, és tényleg nem érdekled.
2010. szept. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Megtettem, leírtam, hogy mennyire sokat gondolok rá stb stb.


Nem volt hatásos, nem válaszolt.


Nagyon megbánthattam, ugyanis egyszer azt írta, nagyképű vagyok (ami nem igaz, ő provokálta ki)és hogy hagyjam őt békén, hallani sem akar rólam.


De ha helyre tunám hozni, akkor talán belátná, hogy az vagyok, akinek hitt és tévesen ítélt meg.

2010. szept. 19. 14:23
 3/12 A kérdező kommentje:

Bár....néhány hete felhívott amikor írtam neki 1 sms-t, de az nem személyes jellegű volt. Akkor más dologról volt szó. Meglepett ,hogy felhívot, hiszen írhatott volna sms-t is.


Semleges volt, velem, mint ahogy én is vele, de az tetszett, hogy dadogott, akkor úgy sejtem zavarban lehetett. XD XD

2010. szept. 19. 14:26
 4/12 anonim ***** válasza:
NEm úgy gondolom azt a hosszú emailt, hogy leírod hogy sokat gondolsz rá... Az egy dolog. Írj le mindent, ami benned van. Én este látnék neki, olyankor valahogy őszintébb az ember. Először is kezdd bocsánatkéréssel (de itt ne menj abba bele, hogy ő provokált). Utána pedig írj le mindent. Hogy mit jelent ő számodra, milyenek nélküle a napjaid, és hogy ha megbocsátana, akkor hogyan képzeled a jövőtöket... Próbáld meg ezt így még 1szer. Ha továbbra sincs pozitív változás, akkor felejtsd el az ürgét...
2010. szept. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bameg nehogy mar E-Mail meg SMS, mi a fax ti mar nem tudtok normalis ember modjara szemelyesen beszelgetni, egymas szemebe nezni? Lehet pont az a szemelytelen komunikalas a problema. Hivd el, beszelj vele szemelyesen hogy lassa sajat szemevel a megbanast es az erzelmeket.
2010. szept. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Tudom, hidd el, találkoznék vele, ha nem lett volna flegma velem. Most gondolkodtam rajta, hogy elhívom, beszélgessünk, de nem jön az ki hülyén?


Olyan, mintha én lány létemre hívnám randizni, pedig nem az, csak beszélgetni akarok.

2010. szept. 23. 11:27
 7/12 anonim ***** válasza:

Mar nem azert de te sirsz itt hoyg igy meg ugy szereted meg szerelmes vagy. Hat ha en lany lenekk es igy ereznek mint ahogy te tuti felretennem minden buszkesegem es megalazkodnek a jovom es boldogsagom erdekeben. Attol te nem leszel papucs hogy engedsz legalabb adig ameddig ossze nem josztök.


Ja es az voltam emeilyk utalja a szemelytelen beszelgetest.

2010. szept. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazad van, én is utálom, de valahogy nem jött össze. Megbeszéltük, hogy találkozunk, de hozzátett valami flegma megjegyzést, és persze büszkén visszavágtam, és tessék.... meglett az eredménye. :(
2010. szept. 23. 11:48
 9/12 anonim ***** válasza:

A mult azert van hogy tanuljunk belöle nem hogy bankodjunk rajta. Fel a fejjel, buszkeseget eldobni legalabb 1 talalkozas erejeig es hatha megoldodik.


Hajra!


Megint ugyan az voltam. XD

2010. szept. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi, erőt adsz, angyal vagy! :)
2010. szept. 23. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!