Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Végleg elvesztettem, nem fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végleg elvesztettem, nem fog megbocsátani?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, szerelmes vagyok egy 35 éves férfiba, már évek óta.

Talán ő is szeretett, mert közeledett felém, de akkor nekem párom volt, így kilépett végleg az életemből. Soha nem mondta hogy akar valamit, csak feltünt, hogy hirteleln közeledik, célozgat, hogy magányos ....


Megbántotta úgy érzem, hogy nekem akkor más volt, aztán vita vitát követett, és csúnya dolgokat mondtam neki, mert fájt amit mondott.


Olyankoat írtam, hogy ha nem lenne senkim, akkor sem kellen soha...stb.


De szeretem és írtóra megbántam, azóta utál, hallani sem akar rólam, de egydül van. Én elhagytam a párom miatta már rég, csak rá tudok gondolni.


Hogyan enyhíthetném meg, hátha kedvel még egy icipit, ennek már 2 éve. Azóta folyton a vita, a beszólogatás stb van. Egy ideje nem is reagált se telefonra, se semmire. Rég láttam nagyon. Mit tegyek? Hamarosan (1 hónap múlva) szülinapja lesz. Írjak neki egy sms-t vagy valami?


Kérlek, adjatok tanácsot, nem vagyok kis fruska, de most ezzel nem boldogulok magam.


2010. szept. 19. 13:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Na ilyen sem volt meg hogy "angyalnak" nevezzenek. o.O

Ám kösz. Majd irj hogy sikerült e!!


Ja es 26 F XD

2010. szept. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hm...:) Sebaj. A lényeg a lényeg.
2010. szept. 24. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!