Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a testemet megdicséri, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a testemet megdicséri, de tudom hogy a fejem ronda, akkor van még esélyem más férfiaknál?

Figyelt kérdés

Egy férfi azt mondta csinos vagyok, jó alakom van, de azt nem hogy szép. (Csak bókol, nincs közöttünk testi kontakt.)

Tudom hogy nincs szép arcom, még sminkkel sem vagyok olyan mint szeretném.

Ellenben ha megdicsérte a testem, lehet esélyem a korombeli férfiaknál?

A 30-as korosztály figyelmét nem tudom felkelteni, ők az instalányok világában élnek, de mégis ők érdekelnének.

(30 vagyok.)


Próbálkozzak még vagy veszve van minden?


2022. jún. 11. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit takar az, hogy a fejed ronda?

Nálam pl sokkal többet számít az, szimpatikus külsőre.

Van az utcánkban egy lány, még sosem láttam mosolyogni, de a face képei alapján nagyon el van telve önmagától.

Olyan jó morcos, mufurc ábrázata van, nőben ritkán látni ilyet, olyan passzívagresszív feje van.

2022. jún. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Lehet,hogy csak hülyén fejezi ki magát, egy férfi ha megdicsér, tök mindegy hogy, az úgy jó ahogy van,ne vessz el a részletekben.
2022. jún. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
az egyik legjobb barátommal beszéltünk erről, hogy az ő arca nem a legvonzóbb/legszebb. azóta házas. szóvl lehet, hogy neked nem tetszik (habár ez meglátszhat a magabiztosságodon és kiállásodon is, ami meg észrevehető) az nem jelenti azt, hogy nincs senki akinek tetszik az arcod
2022. jún. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
van esélyed bőven bármilyen pasit megkaphatsz
2022. jún. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,lehetséges még a dolog, van akinek a személyiséged fog megtetszeni.
2022. jún. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van esélyed! Például nekem nagyon tetszenek a csinos, de érdekes arcú nők.
2022. jún. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!