Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, szerintetek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szerintetek ha egy nő szexkapcsolatot keres, találna rá komoly jelentkezőket?

Figyelt kérdés
Olyan szexkapcsolat keres, ami hosszútávú és kölcsönösen kielégítő.
2022. jún. 11. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem találna
2022. jún. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk.
2022. jún. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Persze, ez egyáltalán nem egy lehetetlen dolog.
2022. jún. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
A kölcsönösen kielégítővel lehet, hogy akadnak majd problémák 😂 de egyébként ja, lehet
2022. jún. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Meglepő, de nem.


A többség egyéjszakás kalandot akar, nem stabil szexpartnert.

2022. jún. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem találtam. A hosszú távú és a kölcsönösen kielégítő az a valóságban azt jelenti a pasiknál, hogy amikor ő ráér és ő akarja. Ha te érsz rá és te akarod, akkor nekik sosem lesz jó az időpont. Ennyit a szexkapcsolatokról.
2022. jún. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Nehéz de igen talalna ha komolyan is keresné!
2022. jún. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!