Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jaj! Hogy húzzam a randizásoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jaj! Hogy húzzam a randizásokat vele ha? N

Figyelt kérdés
Imádom kiélvezni az ismerkedős időszakot. Nincs kimondva, hogy randi, de találkozgatunk. Próbált közeledni, de hárítottam. Az az igazság, hogy számomra ez a "kerülgetjük egymást" rész a legizgibb, ha eljutunk a csókig, onnantól elveszett ennek a varázsa. Tudom, hogy nem húzhatom a végtelenségig, hogy csináljam? Nem akarom, hogy azt gondolja nem érdekel.
2022. jún. 13. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig azt fogja gondolni. Nem kell oda adni magad egyből, de azért pár randi után egy csók teljesen normális dolog.
2022. jún. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

4.-nél járunk. Nincs kimondva, hogy randi, így eddig mákom volt, de legutóbb próbált közeledni így már nincs sok időm kihúzni 😑

Tippeket várok!

2022. jún. 13. 18:11
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után megunja ezt és akkor lesz vége. Van akinek bejön a hosszas ismerkedés (pl. nekem is), de a többség nem kultiválja ezt.
2022. jún. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Hogyan javítsunk rajtad ha téged csak kb az impulzus vonz ( mint egy pszihopatàt kb. - kavartam ilyen nővel )
2022. jún. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

De akkor így sosem lesz kapcsolatod, ha a végtelenségig húzod az első csókot 😀 Vagy életed végéig játszod majd ezt, hogy csak randizgatsz? Lásd be, hogy ez őrült butaság!

Ha megesik az első csók, utána is vannak olyan dolgok, amik izgalmat rejtenek és vágyakozással várhatod.

2022. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Ez attól függ ki mennyire díjazza ezt :D

Azért sokáig be húzd, nem ettől leszel értékesebb

Egy smarolás nem nagy dolog szerintem, nyilván kinek mi fér bele, de én már első alkalommal is simán bevállalom, abból is elég sok minden lejön, hogy milyen a srác stb

2022. jún. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem ez a kérdés. Kössz!
2022. jún. 13. 20:24
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Akkor tálald ki te, ha ennyire erre vagy ráfüggve xd

Nem fog egyik srac se fél évet ilyenre várni, mert nem tudsz neki olyat mutatni ami miatt megérné neki

2022. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Így, ebben a formában azt is hiheti, hogy hülyíted vagy hogy egyáltalán nem jön be neked.
2022. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Minel jobb no vagy,annal tovabb huzhatod a pasi agyat… N
2022. jún. 14. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!