Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire játszik szerepet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire játszik szerepet a párválasztásban a lehetséges párotok családneve?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk fura a csalàdneve inkàbb a hagyomànyosabb csalàdnevű egyént vàlasztanàtok a közvélemény megítélése miatt?

2016. szept. 15. 11:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Nekem nagyon elegáns nemesi nevem van, nagyon előkelő és híres elődökkel; de semennyire se számít, hogy a lánynak Tóth vagy Szabó-e a neve. :) Van nekem nevem azzal elvagyok. :))
2016. szept. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Inkàbb lànyok véleménye érdekelne, meg #1 pont az volt a kérdés, hogy a szabò, tòth vs ritka (nem nemesi, nem egzotikus)
2016. szept. 15. 11:51
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít. Ha furán hangzik, hát furán hangzik. Nem a nevébe fogok beleszeretni úgysem, hanem a személyiségébe. Ilyen alapon szelektálni szerintem hülyeség. (és ezt nőként mondom, mert gondolom area irányult a kérdés, hogy névfelvétel szempontjából zavaró-e)
2016. szept. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen későbbiekben arra is irànyulna
2016. szept. 15. 11:56
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem családnév alapján ismerkedtem soha. Az ilyesmi legfeljebb házasság esetén lehet érdekes, ha egyáltalán arra a döntésre jut a pár, hogy valamelyikük vagy mindkettőjük felvenné a másik nevét. Ott lehet variálni, hogy kinek a neve hangzik jobban, vagy egymás mellett nagyon bután hangzik-e a két név (kötőneles formánál).
2016. szept. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem érdekelne ismerkedésnél, hogy mi a családneve, pedig találkoztam már cikis családnevekkel is a munkám során. (Pl. Punczi. Tök komoly!)


Ha csak fura neve van, akkor név felvételnél sem lenne gond, elvégre nem lehet mindenki Tóth. Ha a fentihez hasonló cikis neve van, szerintem ő is arra szavazna, hogy ő veszi el az én nevem. :D

2016. szept. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ja hogy arra gondolsz hogy valakinek Trecsényi-Waldapfel a neve vagy még bonyolultabb? Ezek mindenképpen előkelő származásról árulkodnak és plusz pontok. A magyarul rosszul hangzó szlovák nevek gázabbak de ezen nem illik fennakadni.
2016. szept. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem számít. Van saját nevem. Köszönöm szépen, nem akarom lecserélni.
2016. szept. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
59# lehet neked nemesi csalàdneved, attól függetlenül a belterjes hàzasodàs (nemesi vér megőrzése) következményei a vàlaszaidból is tisztàn làtszik, nem tudom eljutott e a tudatodig, hogy nem nemesi csalàdnévről van szò. Az meg ne zavarjon, hogy a tòth csalàdnév is szlovàk és egyàltalàn nem gàz.
2016. szept. 15. 12:10
 10/17 anonim ***** válasza:

Semennyire. Előszöris letojom a "közvélemény megítélését", másodszor meg nem a nevébe szerettem bele. A vőlegényemnek szörnyű vezetékneve van, a hangzása sem szép, és ügyintézéskor rendszeresen betűzni kell, mert nem értik meg. De már a feltételezés is abszurd, miszerint emiatt valaki mást választottam volna... durva.

Még nem döntöttem el, h felveszem-e a nevét (pár év alatt azért megszoktam, nekem már nem fura), még van egy kis időm kitalálni.

2016. szept. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!