Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedesi statuszban korrekt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedesi statuszban korrekt az hogy a ferfi beszelget mas nokkel is? Nem tudom ezt kizarni.

Figyelt kérdés
Tudom hogy a beszelgetes nem jelenti azt hogy ismerkedik, de akkor is rossz erzes.
2022. jún. 14. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Ismerkedéskor nemhogy beszélgetek másokkal de le is fekszek akár többel. Mivel nekem fontos a minőségi szex, így teljes képhez hozzátartozik az is, hogy megtudjuk mennyire passzolunk szexuális téren. Egyébként meg semmiféle felelősséggel nem tartozik neked a másik amíg nem vagytok együtt.
2022. jún. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgetni szerintem lehet házasság után is!

Amire Te gondolsz, az a kapcsolati szándékú ismerkedés...

Én amikor le van beszélve egy valakivel a második randi, onnantól szüneteltetni szoktam a másokkal való ismerkedést, társkeresési céllal.

2022. jún. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Mekkora mákom van hogy en olyannal jottem össze aki nem k.fél jobbra balra éppen hanem senkije nincs miota szakitott.
2022. jún. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
Nálam teljesen kizáró ok, ha nekem kapcsoalti szándékom van az illetővel. Én tuti nem simerkedek mással, az a minimu, hogy elvárhassam, hogy ő sem. Bennem lenne a nincs ló, jó a szamár is érzés, ha másokkal kavarna. Számomra a párkapcsolat nem olyan mint a piacozás, hogy szétnézek , mi épp a választék ,s elkezdek alkudozni a kofákkal, hogy kitől várhatok nagyobb hasznot a magam számára, ki adja legjobb áron a legszebb portékát. Érzelmekkel nem kereskedünk.
2022. jún. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ, hogy az ismerkedés melyik fázisában vagytok, és hogy milyen céllal ismerkedik másokkal. Ha valakivel már alakulnak a dolgok, de azért ő még tart a talonban "alternatívákat", az mindenképp piros zászlós jelzés. Ha tegnap kezdtünk el beszélni, és még semmi konkrétum nincs, persze, lehet, hogy nem a legkellemesebb érzés, hogy még más is képben van, de ebben így még semmi tisztességtelen nincs. Ha pedig már alakul valami, és másokkal meg barátként folytatja, abban sem látok kivetni valót. Nem csak párkapcsolatért, és d*gásért lehet mással ismerkedni.
2022. jún. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Gondolod ha összejöttök nem fog kitekintgetni? Max. nem lesz róla tudomásod. Ha biztos lenne a dolgában (veled), akkor abbahagyná az ilyesfajta játékokat.
2022. jún. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez teljesen normális. Lehetnek nő barátai is. Dd ha ettől eltekintünk, amíg nincs kimondva vagy nem érzitek egyértwlműen hogy egymással szeretnétek hosszútávú monigám kapcsolatot addig az a világ legtermészetesebb dolga hogy máoskkal is beszélget
2022. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Ismerkedési fázisban? Miért, utána esetleg már nem OK? Nem értem miért akarod ilyen szinten kisajátítani az embert.
2022. jún. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem mindig korrekt beszélgetni nőkkel. Ismerkedéskor is, de házasságban is. Mégis mi van abban? Volt ilyen barátom aki szerint ha egy férfi es egy nő beszélget az már szinte biztosan a szex alapja. Ez viszont maximum a 2 IQ-s véglényekre igaz, mindenki más tud úgy beszélgetni akár komolyabb dolgokról is, hogy az égvilágon semmit nem akar a másiktól. Vagy te talán csak olyanokkal beszélgetsz akik bejönnek? (Pl kollegák, osztálytarsak, szomszédok, stb)


Persze ha kifejezetten ismerkedési szándékkal beszélget, az tényleg gáz. Ha nem is ismerkedéskor, de mikor már együtt vagytok mindenképp.

2022. jún. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Tehát nem ismerkedik, csak beszélget más nőkkel? Ez zavar? Szakembert javaslok.
2022. jún. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!