Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi VALÓS alapja lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi VALÓS alapja lehet annak, hogy a nők a jóképű bunkókat választják a "normális pasik" helyett?

Figyelt kérdés

Én nő vagyok, és amióta próbálkoznak nálam fiúk/férfiak, többször megkaptam már visszautasítás esetén azt, hogy "de miééééért", aztán pedig a vádat, hogy nekem is csak a külső számít, és ő hiába rendes, úgyis egy bunkóval jövök össze a külseje miatt, és mindent meg fogok neki engedni (bunkózás, bántás, megcsalás, stb.). Régebben nem tudtam mit kezdeni ezzel azon kívül, hogy "de nem is", és, hogy tudtam magamról, hogy akkor is kizárt, hogy ilyen férfival legyek, ha jól néz ki.

Azóta lett komoly kapcsolatom, és a párom se nem bánt, se nem bunkó, és nem is hűtlen, soha nem voltak ilyen problémák a kapcsolatban.

Mégis megkaptam azóta 3x is ugyanazt a szöveget. Egyszer még közvetlenül a kapcsolatom előtt visszautasítottam egy srácot, aztán amikor kitettük fb-ra, hogy együtt vagyunk, elkezdett üzeneteket írogatni a srác, hogy már nem is fáj neki a visszautasítás, mert látja, hogy minden, ami megfogta őt bennem, az kamu, mert felszínes indokok alapján jöttem össze a barátommal, mert nyilvánvaló, hogy ő sokkal jobb választás lett volna lelkileg.

Két másik pasi meg már akkor próbálkozott be, amikor megvolt a barátom, és rögtön mondtam visszautasításkor, hogy kapcsolatom van. Az egyik önkényesen mondta, hogy jól van, akkor legyek a bunkó szépgyerekkel, véletlenül se azzal aki tudna ténylegesen szeretni, a másik pedig a kollégám volt, aki meghallott annyit, hogy egyik reggel mondtam a kolléganőmnek, hogy nem indult jól a napom, mert összekaptunk a párommal, és ennek alapján elkezdte mondani, hogy önsorsrontó vagyok, hogy nem adok esélyt, inkább a bunkó kell, bezzeg ő sose veszekedne velem.

Az említettek közül az első és a harmadik srácról tudom, hogy terjeszti ezeket a nőellenes gondolatokat, hogy a nőknek nem kell a normális, rendes, hanem olyan kell, akinek a külsején kívül semmi más értéke nincs, és amikor példákat mond, akkor közös ismerősöknek felhoz engem, hogy én is megerősítettem ebben.

Ez azért idegesít, mert nem is ismerik a páromat, és ráadásul egyértelműen, semmilyen szinten nem bunkó a párom sem velem, sem másokkal, kifejezetten kedves, ráadásul még csendes, introvertált is. És kisugárzásra, "ránézésre" sem jön le róla az ellenkezője.


Szóval, én ezek alapján arra gyanakszom, hogy akik belelovalták magukat ebben az elméletbe, azoknak valójában teljesen mindegy, kivel van együtt a nekik tetsző nő, már megdönthetetlenül onnan indul, hogy úgyis csak egy bunkó, és ők sokkal jobb emberek. Tehát fordítva ülnek a lovon.


Nem állítom, hogy nem jönnek össze soha a nők bunkókkal, csak abban kételkedem, hogy ez valójában ilyen általános tendencia lenne, amin jogosan rinyálnak egyesek.

Pár értelmes nőismerősömnek is akadt már bunkó párja, de általában azoknak a kapcsolatoknak vége lett, és tartós kapcsolatra normális párja van szinte mindnek (nem, nem 30+-os anyukaként szereztek pénzes Béta Bélát, hanem olyanokról beszélek, akik már huszonévesen összejöttek a párjukkal, és tényleges szerelmi kapcsolatban vannak már évek óta).



2022. jún. 6. 17:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

mond miért érdekel más véleménye ha te már egy jó kapcsoltban vagy???

elmondja és abban a pillanatban felejtsd is el!

2022. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%

A nők az erősebb hímet, a tökösebb, nőkhöz jobban értő Férfiakat választják altalában es nem a nyomi mulya csicskákat.

Ez utóbbiak valamiért bunkónak látják az előbbieket.

2022. jún. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Általában a lelkileg sérültekre igaz ez.
2022. jún. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

Mert amíg mondjuk egy nyomi a neten(!)megkérdezi hogy ha majd talalkozunk megcsokolhatlak? Addig egy tökösebb konjretan randira hiv es a randin meg is csokol kérdezés nélkul ha ugy jön ki a helyzet es izzik a levegő.


Valszeg ilyenek miatt hiszik bunkóknak a Férfiakat.

2022. jún. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Van jóképű is aki nem bunkó.
2022. jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%

Azt gondolom nem kell magyarázni, hogy a jóképű pasik miért vannak előnyben.

Másrészt a nők szeretik a magabiztos férfiakat.

Az is belátható, hogy annak aki jól néz ki többet elnéznek, legyen az akár egy szép nő, vagy egy jóképű férfi.

Viszont, a bunkóság és a magabiztosság között a határ nem ugyanott van a férfiaknál és a nőknél.

Férfiaknál tipikusan alacsonyabb, egy nő még bőven azt hiszi, hogy a férfi csipkelődik, ugratja őt és így próbál számára érdekessé válni, ami tényleg működik is. Miközben egy másik férfi már azt gondolja, ne itt egy újabb önelégült bunkó akitől vihognak a csajok.

Igazából mind a két oldalnak igaza van.

A srácoknak akik nálad próbálkoztak két dolgot kellene megtanulni: méltósággal veszíteni a hisztikézés helyett és azt, hogy az ő külsejükhöz mi az a szintű bunkóság (női szemmel: magabiztosság) ami még belefér, sőt többet használ, mint az unalmas kedvesség.

2022. jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15%
Nézz körül itt a gyakorin, hogy milyen hisztit vágnak le itt a nők nap mint nap a bunkó/alkoholista/lusta/agresszív/ hapsijaik miatt, és rögtön rájössz te magad is a válaszra!
2022. jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%
Kinézet számít, nem az, hogy valaki normális/bunkó. Itt a normális/jó fiú alatt a rondákat kell érteni, így már érted miért nem őket választják. Teljesen jól is van ez így.
2022. jún. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Kiszámoltam és 111,1%.
2022. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 nemaRendőrség ***** válasza:
68%
A "normális pasik"nak nevetett emberek a nem vonzó bunkók
2022. jún. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!