Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye, hogy a magasabb önbizalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy a magasabb önbizalom vonzóbbá tesz?

Figyelt kérdés
Mondjuk van egy túlsúlyos férfi, nő, de nem szégyenlős, vonzónak látja saját magát ez nagyon sokat tud dobni a vonzalmon én ezt veszem észre. Inkább az a taszító, ha valaki már kis súlyfelesleg után is szégyenlős és nem látja vonzónak magát. Igenis nem minden a külső!
2022. jún. 17. 10:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%

Természetesen.

Lehet valaki bármilyen csinos, ha szorongva megy végig az utcán akkor nem vonzó, sőt.

Viszont látni olyan kisugárzású embereket, hogy eszem megáll, holott gyakorlatilag nem is tartom őket szépnek. Mégis simán megcsodálom őket.

2022. jún. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%
A önbizalom alatt a magasra nőtt egodat érted, akkor nagyon nem vonzó. Ha az egészséges önértékelést, akkor igen.
2022. jún. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha az* - lemaradt
2022. jún. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%
Nem is kérdés. Akinek nincs önbizalma, az mellett csak kínlódni lehet. Tapasztalat.
2022. jún. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%
igen, az önbizalom vonzó.
2022. jún. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
74%

Egyértelmü! Ismerek egy husi csajt, mindi mosolyog,vidám,lehet vele hülyéskedni és nagyon szeretik az emberek. Elfogadta,hogy ő nem vékony,de nem is extrém duci.

Ne úgy képzeld mint a filmeken,higy 65kiló,hanem 90kg 175centi, fantasztikus csaj, imádok vele lenni, és a többi barátja/barátnője is.


Ugyanakkor ismerek egy 174centi 55kilós csajt is, tényleg nagyon jól néz ki,csinos.sportos,nem igen van rajta felesleg, mégis kinlódás vele az élet,ha megdicséred,hogy milyen jól all a ruha akkor"Híztam? Nagyon vékony vagyok? Csontkollekció ugye? Jajj,de jó lenne pár kilót felszedni"

Aztán 2év alatt felment 60kilóra "nézd meg milyen dagadt vagyok,hajas vagyok, ugye milyen csúnya?"

Komplett kinlódás vele az élet. Mindkg csak elégedetlenkedik, 10000x szivesebben vagyok a kicsit telt csajjal mint vele..

2022. jún. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
3%
6. fú de irritálnak az ilyen örökös testképzavaros emberek. tudom, fogadjam el meg stb., de ez a folyamatos negativitás nagyon lehúzó tud lenni. Legyen olyan, amilyen, azt' kész. Ha meg nem tetszik neki saját maga, változtasson, de ne engem triggereljen vele folyamatosan.
2022. jún. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%
Nem ennyire egyszerű ez. Amit itt is néhányan írnak, ez a "nagyonszeretemmagam" felfogás könnyen átcsaphat visszataszítóba. Vékony a határvonal a nagy önbizalom és a "toxic positivity" között, és utóbbi még elviselhetetlenebb lesz, mint egy örök pesszimista elégedetlenkedő. A pozitív kisugárzás illúziójának a kedvéért nem érdemes szakítani a realitásokkal.
2022. jún. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

7-es:

Ez nem ilyen egyszerű. Aki folyamatosan felhívja magára a figyelmet mint a 6-os példájában annak valószínűleg nem csak testképzavara van, hanem figyelemhiánya is. Lelkileg kell vizsgálni minden ilyent.

Nem mehetünk el anélkül se szó nélkül, hogy nagyrészt ezeket a zavarokat a média okozta és ezzel is kellene valamit kezdeni.

2022. jún. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
24%

Amondó vagyok, inkább tűnjön valaki kicsit beképzeltnek és legyen ez a jellemkomikuma, mint egy szorongó kis görcsedéknek, akit mindenre úgy kell noszogatni.


Az élethez bátorság kell. Nemcsak a párkapcsolatokhoz, mindenhez. A magabiztosabb ismerőseim többet keresnek, jobb állásokat húznak be, jobb kapcsolati hálójuk van, többen elhiszik róluk, hogy tudják a dolguk és nem csak balfaszok.

2022. jún. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!