Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire bizalmatlan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire bizalmatlan?

Figyelt kérdés

Egy pasinak se hiszek.

Ha ismerkedem valakivel akkor nézegetem mikor van fent messangeren. Mikor olvassa el, ki lajokolja, ő kit lajkol.

Amint valami gyanús megszakitom vele az ismerkedést.

Most is tarskereseon van egy srác tok jól eldumaltuk 3 napig de tegnap már nem azonnal olvasta el a válaszaim illetve fent van akkor is Badoon ha én nem. Látni ugye a percekbol is mikor lépett ki. Eddig valós volt, jól mutatta, gondolom most is.

Én nem vagyok fent fellépés 2 óra múlva és látom ő fent van de írni nekem nem ír.

Szóval ilyeneken agyalok ha ismerkedem.

Miért lehet ez?


2022. jún. 18. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik ilyen, csak peched van. Légy türelmes. Sok fiú panaszkodik itt, hogy nem talál neki megfelelő párt. Persze, nem biztos, hogy ha ilyen fiú rád ír, az tetszeni is fog Neked. A párválasztás - választás, válogatás.
2022. jún. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedésnél az emberek eleve több emberrel ismerkednek egyszerre.

Megesik az is hogy parhuzamosan randiznak többel.

Semmi értelme kapcsolat elott egyhez lefixálodni mert csak elcseszed vele az idődet ha kiderul rola hogy pl nem is egyedulállo valojaban csak átvert meg stb.


Ha már jártok es nem csak szexeltek, akkor erdemes csak tisztázni hogy most be van fejezve az online vadászat.


Amigy nagyon sokan kapcsolatban IS ugyanugy fentmaradnak onkine társkeren max csak inaktiválják addig, vagy kaocsolatban is simán fellépnek a masik hata mögött azok akik eleve online ismerkednek.


Ezert pl en nem is szeretnék olyat akinek az onkine tarskeresés egyáltalán benne van az életében.

2022. jún. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
*online
2022. jún. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"de tegnap már nem azonnal olvasta el a válaszaim" - Szerintem szívességet teszel neki ha tartod magadat a "jó" szokásodhoz.
2022. jún. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudom mondani, hogy amikor jön majd Ő, akkor teljesen természetes lesz, hogy mindketten abbahagyjátok a társkeresőzést.


Amíg nem találtam meg, párhuzamosan dumálgattam férfiakkal, de randizni mindig csak egyel randiztam. Egyébként ennyire nem voltam ráfeszülve, nem csekkolgattam hogy mikor vannak fent akikkel randizni készülök, meg hasonlók. Lehet lazábban kellene venned.

2022. jún. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én tinderen ismertem meg egy srácot pár éve. Többször találkoztunk is. Volt, hogy éppen akkor jött badoo értesítése mikor mutatott valamit a telefonján (úgy kerestem meg a logót nem ismertem).

Csináltam egy kamu badoo fiókot és írtam neki. Sőt, mikor éppen vele voltam akkor a barátnőmet kértem meg, hogy írjon. Éppen YouTube videót mutatott, felugrott, hogy írt neki a kamu csaj. Szemrebbenés nélkül elhúzta az értesítést.

Kesőbb mikor szóba hoztam, azt mondta ő nem hazudott, sose mondta, hogy nem ismerkedik tovább 😂 csupán amúgy azért nem találkozott mással, mert más nem volt rá kíváncsi.

1 év múlva összejött egy közös ismerősünkkel, lehet nem tudta, hogy ismerem a lányt. Beléptem kíváncsiságból és akkor is fent volt. Azóta a csaj terhes lett ezért gyorsan elvette. Hát, remélem azért azóta benőtt a feje lagya.

2022. jún. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi szóval a lényeg. Ha valamiért gyanakszol és már most nem bízol a másikban akkor nem sok jövője lenne a kapcsolatnak.
2022. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki társkeresőzik az több vasat tart a tűzben. Nyilván te is. Szóval nem értelek...
2022. jún. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!