Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbolondultam vagy ez normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbolondultam vagy ez normális szakítás után?

Figyelt kérdés

Én szakítottam. Két hétig elvoltam aztán utána kezdtem rájönni, hogy mi is a helyzet. Több, mint hónapja szakítottunk, és az alábbi sorokat teljesen szó szerint kell érteni:


Egyik nap magambanézek és azt mondom, hogy az én hibám, nekem kellett volna okosabban kezelni a dolgokat, és azon gondolkodom ráírok, de a következő nap ennek teljesen ellentettje, pontosan az ő hibája, és sosem fogom már keresni. Egyik nap ez, másik nap az. Azt hiszem megőrülök már, egyáltalán nem vall rám az ilyesmi. Első szakítás.


2022. jún. 18. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, hogy a szakító fél is elbizonytalanodik. Az mindegy, hogy ki hibázott, ha egyszer nem működött; olyan szempontból, hogy kibékülni nem érdemes akkor sem, ha te. Nyilván érdemes a tanulságot levonni, hogy legközelebb ne olyan kapcsolatod legyen, ahol nem érzed jól magad, és a következővel már okosabban kezelni a felmerülő problémákat.

Mi volt a szakítás oka?

2022. jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az intimitás felbomlása (nem csak a szexre kell gondolni) a legnagyobb stressz, amit az ember az életben érheti. Bármi előfordulhat, hallucináció, depresszió, mentális katasztrófa, testi tünetek (a fogyás teljesen normális ilyenkor, nem tudsz aludni, gondolkodni). Ez javulhat az évekkel, de bármilyen öregkorban hasonló tüneteket okoz.


Ez azért van, mert az ember nem magányra született, hanem arra, hogy valakivel (valakikkel) egységet alkosson és közösen éljen. Ennek van egy csak az egységben értelmezhető része (intimitás), ami a legerősebb kapcsolat, ami emberek közt kialakulhat. Ennek megbontása nagyon súlyos következményekkel járhat.


Ha úgy érzed segítségre van szükséged, fordulj szakemberhez.

2022. jún. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!