Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A volt párom megbolondult a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt párom megbolondult a szakítás után. Miért?

Figyelt kérdés

23 évesek vagyunk mindketten, 1 évet jártunk.

Ő mondta ki a szakítást, ő pincér amúgy, én meg most végzek a jogikaron, együtt is éltünk.

A szakításnál felsorolt számtalan problémát, én eleinte nem törődtem bele, mentem utána vagy 3 hétig, próbáltam megoldani a dolgot és megbeszélni, meggyőzni, hogy sikerülhet megoldani a problémákat, de ő nagyon alpári módon elutasított.

.. de aztán egyszercsak kitisztult a kép, rájottem, hogy a legjobb dolog ami történhetett velem, hogy ez az ember elhagyott és hogy nem illettünk össze, nem írtam neki már vagy 10 napja nem kerestem, mert rájöttem, hogy egy mérgező ember számomra aki csak lehúz és felszabadultam.

Erre ma elkezdett a barátnőimnek facebookon írkálni, hogy mondják meg nekem, hogy szánalmas vagyok, ne is merjem keresni mert, hogy idézzem, “úgyis csak elküldene a “ge*ibe”, meg, hogy én egy hazug szemét vagyok és ne barátkozzanak velem, meg hogy én őt ne zaklassam, ne merjem keresni, mert baj lesz! :DDD

10 napja nem keresem, előtte próbáltam, de mára már le se tojom! :DD

Ezt érti valaki? Minek írkál ilyeneket, mikor már senkit nem izgat?? Annyira nevetséges ... :D


2019. ápr. 10. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy fáziskéséses vagy idegesíti, hogy már nem futsz utána.
2019. ápr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ő szakított, miért nem örül neki? :,D
2019. ápr. 10. 19:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazából érdekes lenne tudni, hogy miért szakított. Mert a semmire nem szokták vádolni a másikat, hogy hazug, meg szemét. Biztos, hogy van valami (vélt) indoka rá, máskülönben nem áztatna másoknál.


Egy szakítás elég drasztikus dolog. Ráadásul sok az ellentmondás. Problémák, amiket elismersz, hogy neked "kell" megoldanod... mindezek után meg ő a mérgező, aki lehúz.


Ha csak ürügy kellett neki, és továbblépett, akkor nem keresné a barátnőket fenyegetésekkel, hanem tojna az egész dologba.

2019. ápr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Voltak problémák belőlem kifolyólag is, pl. vmit nem csináltam meg amit kért.

Erre ő: Erre nem vagy képes te lusta dög, undorító vagy, és hasonlók.

Semmire nem tudott szépen kérni, én pedig csak azért sem csináltam ebből kifolyólag.

2019. ápr. 10. 20:06
 5/10 A kérdező kommentje:
Erre értem, hogy mérgező. Csúnyán beszélt velem és negatív volt, és szerintem még arra is irigy volt, hogy egyetemre járok.
2019. ápr. 10. 20:07
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd észreveszi, hogy nem keresed... ha akkor sem esik le neki, akkor komoly gond van.
2019. ápr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőid is a jogi karra járnak, vagy ők régebbről barátnőid? Őket a volt párod honnan ismeri?
2019. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt ez az ember egy alpári tahó. Másrészt képtelen tovább lépni, hiszen akar nem rendezne ilyen gyerekes műsort. Illetve te is kérdést írtál ki róla, ami azt jelenti, hogy bánt a dolog. Nem érdemel annyit sem, hogy ezen agyalj.
2019. ápr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen zavarja, hogy már nem futsz utána. Hiába ő szakított, zavarja, mert azt várja, hogy akkor te emiatt ess depresszióba. Ne törődj vele, egyszer majd megunja.
2019. ápr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert borzasztóan élvezte, hogy utána sírsz, szenvedsz, fájdalmat okoz neked.


Most meg hiányzik ez az "öröm" az életéből.


Ha ignorálod, azzal tudod a legjobban felbosszantani, és a leghamarabb lecsillapítani. Egy idő után feladja, te pedig ne szólj hozzá, attól csak erőre kap

2019. ápr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!