Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnál, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnál, ha egy olyan személy vallana neked szerelmet, aki téged nem érdekel?

Figyelt kérdés
Olyan szinten nem érdekel, hogy nem viszonzod az érzéseit. Érdekel, ki mit tenne, mondana, esetleg ha valakivel megtörtént mit tett, mondott?
2010. szept. 19. 20:05
1 2
 1/11 emberke ***** válasza:

elösször is meglepődnék

másodszor megmondanám neki a lehető legnyugodtabban hogy nem érzek iránta semmit

harmadszor elsétálnék onnan a lehető legnagyobb nyugalomban/várakoznék tovább arra amire eddig.

2010. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
egyébként kor és nem jöhetne.
2010. szept. 19. 20:11
 3/11 anonim ***** válasza:

Megmondanám neki, hogy csak azért szeret, mert nem ismer eléggé. Egyébként ugyanannyit foglalkoznék vele, mint a vallomása előtt.


16/l

2010. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Köszi szépen a bizalmat, de én ezt nem szeretném.

Remélem a legközelebbinél sikerrel jársz.

Bocsi, szia

2010. szept. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
volt velem ilyen és irtó nagy lalkiismeretfurdalásom volt. pedig tudtam h nem kéne am már nem emlékszem mit mondtam. de rossz volt. 16/L
2010. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
bocsi a helyesírási hibákért...
2010. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nah, nekem két ilyen esetem volt.

Az elsőnél rögtön leszögeztem, hogy egyrészt nem ismer (msnre vett fel és jött nekem azzal, ugyanmár, legyen több köztünk, szerelem). Oké, felfogta, rá 2 hétre lett barátnője :P

A másik eset. Osztálytársam volt az illető. Feltűnt, hogy egyre többet próbál velem beszélgetni, msn-en pl., meg elhívott a barátaival iszogatni (nem tudtam elmenni), aztán elhívott kávézni. Akkor nem volt semmi dolgom, elmentem. Jófej, szeretek vele beszélgetni, de sose akartam tőle többet. Aztán hazajöttem, beszélgettem egy barátommal és ő nyitotta fel a szemem, hogy mit akar tőlem a másik :D Szépen megmondtam neki, hogy figyelj, jófej vagy, elbeszélgetek veled, de ez nem fog működni. Megértette, bár mindkettőnknek rosszul telt az az este. Nekem azért, mert nem szeretek elutasítani senkit (tudom, milyen érzés), ő meg azért, merthát elutasítottam.

2010. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ja, előző vagyok. Én: 17/L

Az első: 16/F

A második: 17/F

2010. szept. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de nem vonzódom hozzád.
2010. szept. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól még lehetünk jóban, ha pl eddig is barátok voltunk... de nem hiszem, hogy ezt a másik személy is el tudná viselni, h minden nap együtt.. közben meg ő többet érez barátságnál..
2010. szept. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!