Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavar egy férfit ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar egy férfit ha egy nőnek unalmas élete van?

Figyelt kérdés

Tehát nincsen semmi különleges hobbija, se hatalmas baráti köre.

De nem telepszik rá a férfira, elvan egyedül is.



2022. jún. 21. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, nem zavarna...
2022. jún. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Miért lenne unalmas valakinek az élete csak azért, mert nem nincs különleges hobbija, hanem csak például fut, biciklizik, és nincs hatalmas baráti köre hanem 3-4 őszinte, közeli barátja, akivel rendszeresen tartja a kapcsolatot?


Nekem is csak 3-4 barátom van, úszom és kondizom, azaz semmi különleges, mégse unalmas az életem, nagyon jó programokra járunk barátnőmmel.

2022. jún. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Lehetsz a dugópajtim
2022. jún. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én is ilyesmi vagyok, örülnék is neki.
2022. jún. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi az hogy rátelepedni a férfira?
2022. jún. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene, hogy nem kelll egesz nap a nyakamon lognia, de ugyanugy szeretni fog engem mint en ot.
2022. jún. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%
Engem zavar. Egy párkapcsolat akkor jó, ha gazdagít és több lesz általa az életem, mint egyedül lenne. Márpedig unatkozni egyedül is tudok. Az érdekes és nyitott emberekkel pedig mindig van valami új felfedeznivaló, új élmény, új gondolat, amik ébren tartják a kapcsolatot.
2022. jún. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

Igazi álomnő vagy! Majd csinálnánk együtt programokat. Néha jönnél a barátaimmal. Engem meg bármikor elengednél edzeni, vagy tudnék tanulni melletted😀

Vicces, mert alap dolgok mégis ilyeneken megy a vita🤣🤣

2022. jún. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!