Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek, hogy alakult a szexuál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek, hogy alakult a szexuális életetek a párotokkal gyerek/gyerekek után?

Figyelt kérdés
Köztünk sajnos semmi nincsen. Pedig vagyunk mi kettesben, de amikor nincs velünk a gyerek (4 éves) a férjem inkább pihen vagy elfoglalja magát bármi mással. Pedig nekem lenne rá igényem, de úgy érzem ő velem már nem akarja. Jártunk párterápiára utána mintha pár hétig javult volna a helyzet, de nagyon hamar visszaestünk. Amikor közeledni próbálok felé eltol magától. Borzalmasan esik :( Rajtam semmi nem változott a gyerek előtti korszakból ( nem kényelmesedtem el , nincsenek + kilók rajtam). Nem tudom mit csináljak, de ez így nagyon nehéz.
2022. jún. 21. 15:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
A férjed milyen magyarázatot ad erre az elhidegülésre?
2022. jún. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hogy nincs kedve. Egyetlen egyszer mondta azt, amikor már nagyon kiakadtam , hogy inkább a gyermeke anyját látja bennem és nem tudná, hogy kezelni a helyzetet…
2022. jún. 21. 15:53
 3/16 A kérdező kommentje:
Bűntudatot érezne. Ezt mondta
2022. jún. 21. 15:54
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Számomra ez hihetetlen. Fiatal férfi, bizonyára van szexuális igénye. Keressen megoldást arra hogy tegye romantikussá a kapcsolatotokat. Kettesben tudtok elég időt tölteni?
2022. jún. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
30 és 40 évesek vagyunk. Igen vagyunk kettesben, szoktunk kimenni vacsorázni, programozni együtt, ahol jól érezzük magunkat, de tovább nem jutunk. Szokott a nagyszülőknél is aludni, de így sem.
2022. jún. 21. 16:17
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
Volt már aki egyszer leírta, hogy akinél apás szülés volt, előfordult hogy a szülés után a férfi nem tudott többet nőként tekinteni a párjára. Nem volt rosszul a szülés alatt, de onnantól kezdve megszűntek a nő felé a szexuális jellegű közeledései.
2022. jún. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%
Akkor egy puncihoz mentél feleségül.
2022. jún. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
29%
7-es, Te miről beszélsz?A kérdező nő, a férje nem közeledik..
2022. jún. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19%
8-as, nem érted mit ír a 7-es?
2022. jún. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

Kicsit rizikós de tedd féltékennyé kicsit. Hátha azt látja,hogy más pasinak tetszel akko ő is meglátja a nőt benned.

Vagy csak legyél olyan nő aki elérhetetlen,akinek udvarolni kell akit meg kell hódítani.

2022. jún. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!