Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik az utcában lakó srác?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az utcában lakó srác? 22/L

Figyelt kérdés

Van egy srác az utca végén, akit nagyon helyesnek találok. (Szülei laknak már csak itt szerintem, ő elköltözött) szóval ritkán szoktam látni, ha jön az anyjához.

Bejelöltem facebookon, ő pedig visszaigazolt és ennyi. Nem tudom van-e párja, egy profilképen kívül semmi nincs kint neki.

Annyit tudok hogy 30 éves.


Hogy lehetne felhívni magamra a figyelmet? Mivel nem szomszéd ezért nem megyek oda hozzá bemutatkozni értelem szerűen. Facen is is ciki neki,lehet van párja aztan rajtam röhögnek majd. Sőt lehet be se jövök neki. Olyan reménytelen a helyzet. Sose fogom megismerni.



2022. jún. 22. 12:48
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*facén írni is ciki neki
2022. jún. 22. 12:49
 2/21 anonim válasza:
91%
Ha lemondtál róla akkor ez ennyi. Kár is volt kiírnod a kérdést
2022. jún. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha már online megvan a kapcsolat, szerintem írj rá.

Veszteni nem vesztesz semmit. Viszont ha semmit nem csinálsz, nem is leszel előrébb.

2022. jún. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Egyszer láttam egy buliba, ahol smárolt egy csajjal februárban.
2022. jún. 22. 12:49
 5/21 A kérdező kommentje:
Férfi dolga lenne kezdeményezni 🙁
2022. jún. 22. 12:50
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

De ha nem is ismer téged, nem is láthátok egymást és azt sem tudja, hogy érdekel téged, akkor ez egy kicsit nagy elvárás. :D

Egy messengeres beszélgetés kezdeményezése nem nagy dolog...

2022. jún. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Jelen helyzetben, a jelenlegi " aktivitással" reménytelen helyzet.
2022. jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De mit tegyek akkor amivel nem csinálok hülyét magamból ?
2022. jún. 22. 13:11
 9/21 anonim válasza:
84%
Ezt a férfi dolga kezdeményezni dolgot rég el kellett volna hagynod. Lehet, hogy romantikusabb, de ez pedig itt a való élet. Tégy a boldogságért!
2022. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Írj rá nyugodtan :D

Hidd el megéri:

-elkezdtek beszélgetni

vagy

-legalább tudod hogy te megpróbáltad, lezárod magadban és mész tovább ezzel a tudattal

(Én írtam most nem rég egy srácnak, és azóta beszélgetünk, el is hívott, csak kellett neki egy plusz megerősítés, nekem pl nem probléma ez, annyi lány van ilyen végtelen elvárással, hogy én nem fogom ezekkel terhelni már őket. Plusz én 2022ben nem a múlt évezredben érzem magamat, úgyhogy ha házasságig nem akarsz várni a szexszel, akkor szerintem udvarlási rituálét se kell elvárni :)

2022. jún. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!