Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik az utcában lakó srác?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az utcában lakó srác? 22/L

Figyelt kérdés

Van egy srác az utca végén, akit nagyon helyesnek találok. (Szülei laknak már csak itt szerintem, ő elköltözött) szóval ritkán szoktam látni, ha jön az anyjához.

Bejelöltem facebookon, ő pedig visszaigazolt és ennyi. Nem tudom van-e párja, egy profilképen kívül semmi nincs kint neki.

Annyit tudok hogy 30 éves.


Hogy lehetne felhívni magamra a figyelmet? Mivel nem szomszéd ezért nem megyek oda hozzá bemutatkozni értelem szerűen. Facen is is ciki neki,lehet van párja aztan rajtam röhögnek majd. Sőt lehet be se jövök neki. Olyan reménytelen a helyzet. Sose fogom megismerni.



2022. jún. 22. 12:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

"A férfi dolga a kezdeményezés"

Ezzel az erővel akkor menj apácának. A srácnak halvány fogalma sincs róla, hogy neked bejön, mégis miért kezdeményezne?!

Most alig találkoztok. Ha ráírsz messengeren, mi a legrosszab, ami történhet? Továbbra sem fogtok találkozni. Akkor mi van?!

2022. jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
10! Mit írtál neki?
2022. jún. 22. 14:15
 13/21 anonim ***** válasza:
37%

#12:

"Ha épp nincs csajod, az alagutam szívesen várja a vonatodat"

2022. jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
60%
#13 hat ha ennyit akarnék se ezzel a szöveggel közöltem volna xd
2022. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
52%

#15:

"Gyere, játszunk motorost: te leszel a dugattyú, én meg a henger!"

"Van kedved hálószoba-billiárdhoz? A cél, hogy a golyók kívül maradjanak és a dákó kerüljön a lyukba"

"Legyél a mókus és tedd be a makkodat az üregembe"

2022. jún. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Like-old a képeit. Vagy tegyél oda egy kis szivet. Biztos észre veszi és lehet megszólít.Vagy messengeren küldj neki egy like jelet. Ha nem jól sülnek el a dolgok mondhatod véletlen volt.
2022. jún. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
83%

Nem is tudom, hol hallottam, de tetszik:

"Nem a megismerkedésnek kell romantikusnak lenni, hanem a kapcsolatnak."

Magyarán utólag tökmindegy, hogy ismerkedtek meg, ha jó a kapcsolat, de ha nem ismerkedtek meg, akkor nem lesz semmi.

2022. jún. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért ciki írni valakinek? Soha nem írtál rá még senkire? Miért gondolod, hogy kizárólag az a természetes, ha neked írnak? Miben vagy más, mint a többi ember? Szerintem semmiben, is ugyanúgy természetes ha te írsz másnak, mintha rád ír valaki.


Szerintem sokkal jobb tenni valamiért, mint csendben a sarokban szenvedni és agyalni rajta. Ugyanakkor ha te nem vagy hajlandó cselekedni, akkor engedd el és várd meg mire lesz olyan más személy, aki kezdeményez nálad.

2022. jún. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

18!

Megszoktam hogy nálam kezdeményeznek a férfiak, nem pedig fordítva.

2022. jún. 27. 10:27
 20/21 anonim ***** válasza:
Akkor várj ölbetett kézzel amíg nem lép a lovagod :D
2022. jún. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!