Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezt a helyzetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt a helyzetet kezelni - csak magamban vagy mondjam el?

Figyelt kérdés

Van egy nálam valamivel idősebb férfi, akivel egy ideje együtt sportolunk többször egy héten. Én teljesen belehabarodtam, de ennek semmi jelét nem mutatom, mert felesége van. A szimpla kedvességen kívül (szerencsére) ő sem mutat semmi egyebet.

De eléggé furcsa nekem ez a helyzet, mert tényleg nagyon belezúgtam, nem nagyon tudom ezt sokáig elviselni.

Az kizárt dolog, hogy ennek jelét adjam, mivel mint írtam felesége van, nem akarok semmit - és teljesen nyilvánvaló, hogy ő sem, de ez lényegtelen, ha akarna sem mennék bele semmibe nős férfival.

De mit tegyek, ha őrülten tetszik? Várjak és elmúlik? Egyelőre nem úgy tűnik. "Szenvedjek" tovább? Vagy mondjam meg neki, hogy nem akarok vele többet közös programot (ez furcsa lenne, meg kellene indokolnom)?

És akkor mit mond az ember, bocs, de nagyon tetszel és ezt nem bírom elviselni, jobb, ha nem látlak (időnként amúgy is találkoznánk, akkor meg kellemetlen lenne)? Mond ilyesmit az ember vagy ezt magamban kellene tartanom? Amúgy barátilag teljesen jól elvagyunk, de tényleg nincs több mögötte, csak az én fejem nincs a helyén.


2022. jún. 22. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valahogyan csökkentened kellene a találkozásokat.
2022. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A találkozásokat megszüntetni
2022. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen sportról van szó? Nem lenne megoldás, hogy azt mondod, hogy találtál jobb, közelebbi helyet (és akár tényleg megtennéd), más az időbeosztásod, vagy valami az életedben történt változás miatt erre most bizonytalan ideig nincs időd?
2022. jún. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam egy évig egy kollégámmal… gondoltam sírba viszem a titkomat….hát nem sikerült…:( kiderült, hogy én sem vagyok közömbös, csak hasonlóan ő is próbált ellenállni. Barátság extrákkal lett a dolog a maga szépségével és nehézségével együtt.
2022. jún. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen... ez egy ilyen helyzet. Sajnos ki kell zárnod őt az életedből, ha tovább akarsz lépni. Bármilyen áldozatokkal is jár, számodra neked kell lenned a legfontosabbnak. Tehát most nem mérlegelheted, hogy benne majd milyen érzések-gondolatok keletkeznek. Neked az legyen a fontos, hogy minél előbb kikerülj a jelenlegi állapotból, mert minél jobban beszív, annál nehezebb elfeledni.


Kiszeretni valakiből oedig csak akkor lehet, ha megszűnik számodra az illető, ha halottként tekintesz rá, és meggyászolod a elhalt köteléket.

2022. jún. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom kondi, szerintem pont én vagyok az a pasi, nem harapok ám nyugodtan gyere ide hozzám 😉
2022. jún. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!