Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha mindketten otthonról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindketten otthonról dolgoznátok a pároddal, egy idő után nem lenne túl sok az együtt eltöltött idő?

Figyelt kérdés
2022. jún. 22. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Pár függő.


Mi 2 éve ( 2020 márciusától) vagyunk itthon mindketten, de imádjuk. Nem gondoltam volna, hogy ennyire fog tetszeni, ha egymás seggébe vagyunk :D

Külön szobából dolgozunk, de együtt reggelizünk, ebédelünk, beköszönünk a másiknak.

2022. jún. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

2 éve már így dolgozunk. Nem érzem soknak. Akkor szokott bosszantó lenni, mikor mindketten meetingelünk, de már megoldottuk egy jobb minőségű mikrofonnal ezt a problémát is.


Szerintem akivel tényleg passzoltok, abból nincs olyan, hogy sok.

2022. jún. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
99%
Ha egy légtérben kellene dolgoznunk, akkor sok lenne, ill. a munkánk jellegéből adódóan (megbeszélések stb) zavarnánk is egymást. Így külön irodánk van, a ház 2 végében és ez így tökéletes. Egyébként mindkettőnknek sok igénye van az egyedüllétre, ebben is összeillünk, nekünk a legnagyobb szerelem mellett is van olyan, hogy túl sok. Ez teljesen emberfüggő.
2022. jún. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is emberfüggő, mi is 2020 óta dolgozunk itthonról, ráadásul nálunk a lakás is csak 1,5 szobás, szóval az esetek olyan jó 98%-ban egy légtérben is vagyunk. Akkor vonul félre valamelyikőnk (jellemzően én, mert ő asztali PC-n dolgozik, én meg laptopról), ha egy időben kell telefonálnunk/videómeetingen részt vennünk, de ugye ez nem jelentős idő.

Nálunk szuperül működik így is a dolog, nem érezzük soknak egyáltalán. Az én munkahelyem most találta ki nemrég, hogy heti 2x kötelezően be kell járni (hogy minek..? Ne kérdezd), és esküszöm hiányzik :D De mi alapból olyan típusok vagyunk, akik ki se lógunk egymás hátsójából, kb amint megismerkedtünk, már nonstop együtt voltunk, 2 hét után össze is költöztünk, mert nekünk erre van igényünk. Akinek kell a külön töltött idő és a privát szféra, annak ez valószínűleg kész kínszenvedés lenne, nekünk meg így az optimális (és még csak azt se mondhatom, hogy a rózsaszín köd, már 8 éve vagyunk együtt).

2022. jún. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
a pár mindkét tagjàt meg kellene kérdezni 😉
2022. jún. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem is értem a feltételezést, hogy hogy lehet sok az együtt töltött idő egy olyan személlyel akit még önmagamnál is jobban szeretek?
2022. jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

5

Azóta van lehetőség visszamenni az irodába opcionálisan, egyikünk sem tette, nem is volt kérdés.


Nesze, itt a pár két tagjának álláspontja. Nem értem, miért hiszik emberek, hogy mások nem kommunikálnak a társukkal annyit, hogy tisztában legyenek a véleményükkel, de elég elbaszott lehet annak az élete, akinek az az alap feltételezése, hogy a párunk a hátunk mögött biztos mást mondana, mert biztos csak mi sírtuk ki neki a mostani állapotot.

2022. jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is van lehetőség visszamenni, de eszünkben sincsen :D Inkább azon szurkolunk mindketten, hogy csak lehetőség szintjén maradjon meg, ne kötelezőként.

Első voltam

2022. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Soha
2022. jún. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8.5év együtt töltött munka.11dik éve együtt Olyan mint egy elsuhant perc.

Imádom így az életet!

2022. jún. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!