Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek mennyire gáz ha 34 évesen még a szüleimmel élek? De így igazából luxus életem van. Rezsit, kaját én fizetem magamnak, csak nincs hitel meg albérleti díj.

Figyelt kérdés
Magamra is mososk, meg takarítok. Össz-vissz az albi díjat magamra költöm.
2022. jún. 23. 19:52
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
62%

Más elissza, elcigizi... Van, aki igen, az se jobb nálad. A lúzerek vígasza az, hogy a rosszabbhoz viszonyítva nyugtatják meg magukat, hogy ők mégis ászok. Fenét vagy ász!

Amúgy meg ahogy írtad, te meg elprostizod, elibizázod stb. a pénzed (bár nyilván a fele kamu, de leszarom) az semmivel se jobb ebből a szempontból, csak annyi, hogy nem lesz büdös a szád tőle.


Hogy az öregeknek nem kell pénz, egy hatalmas baromság. Te tényleg hatalmas hülye, vagy hatalmas troll vagy, esetleg mindkettő.


A pénzed javát nem cuccokra, hanem krvázásra, és utazásra, "luxusra" költöd.


A cuccaid értéke elég gyorsan csökken, meglepetések érnek, ha el akarod adni, mert rászorulsz.


De pont téged nem foglak sajnálni, ha nyomorogsz majd: te pont az vagy, aki megérdemli.


A pénzügyi ostobaság, nem bűn, de az általános ostobaság, már inkább, főleg ha azt jófejségnek hiszed.

2022. jún. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
A prosti az kéthavonta egyszer. Nem naponta járok. Csak a gépem ér félmilliót most. Ott a bicikli, TV, autó stb. Maxmimum a ruhákon bukok, meg az utazásokon. Utolsó, ha te a cigizést meg egy Ibizai utat egy lapin említesz, akkor neked pszichológus kell. Kíváncsi vagyok hány helyen voltál már. Vagy csak a szomszéd szabad strandra szoktál járni? Ez költői kérdés, ne válaszolj. Már ha tudod egyáltalán mi az.
2022. jún. 26. 08:42
 33/36 anonim ***** válasza:
62%

Őszintén baromira nem érdekel, hogy milyen gyakran "kú-rod el" a pénzed, és azt sem, hogy mennyit. Bár az elég beszédes, hogy nem bírsz összeszedni egy csajt, és szexmunkásokra szorulsz. Nem vetem meg őket, de most itt rólad van szó. A párkereséseddel kapcsolatosan érdeklődtél, és erre itt is van visszajelzés: valamit, ill. valamiket rosszul csinálsz, és nem vagy hajlandó tanulni belőle.


A géped lehet, hogy félmilliót ér most. Kihasználod? Érdemes volt egyáltalán ilyen gépet venni? Mert ha nem használod ki, akkor pénzkidobás a különbözet. A számítógép pont az a dolog, ami pillanatok alatt elavul, vagyis az értéke zuhan akkor is, ha működik. Plusz mivel használt, az értéke azért is zuhant, tehát lehet, hogy el tudod adni, de hatalmasat buksz rajta.


Tudom, hogy mi a költői kérdés, szoktam verseket írni, és nem egy meg is jelent már, szóval telibe mellétaláltál. :D


Nem mellesleg neked kéne prosti helyett pszichológushoz és néhány más szakemberhez menni, de nem érdekel nagyon az életed. Tényleg nem fogok miattad sírni.

2022. jún. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Gondolom milyen költő lehetsz, ha válaszolsz egy költői kérdésre...
2022. jún. 26. 09:13
 35/36 anonim ***** válasza:
62%

Sokak szerint jó.

A költői kérdésre nem válaszoltam. Ezt lehetett költői kérdésnek tekinteni:

"Kíváncsi vagyok hány helyen voltál már. Vagy csak a szomszéd szabad strandra szoktál járni?" - ezekre nem is válaszoltam.

Hátha tanulsz.

"Már ha tudod egyáltalán mi az." - nem tekintendő költői kérdésnek.

2022. jún. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
78%

Luxus Feri megint flexel anonim


Számítógép, mageellàn bicikli 😆🤣


Nekem meg telkem van a Marson.

Haverom Musk, kaptam tőle ingyen 2 Teslat.

Svàjcba járok ki gyèmànt kapàèrt néha .


Mindezt úgy , hogy a szüleim pènzèn. 🤣😆



Kérdező mèg is mit vársz?

Hàtbaveregetèst?

Visszacsatolast hogy milyen fsza èleted van anyàdèk csecsèn?

2022. jún. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!