Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki egyetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki egyetem alatt ismerte meg a nagy őt/későbbi házastársát?

Figyelt kérdés
Ha igen mik a tapasztalatok? Az ilyen kapcsolatok ahol egyetemistaként találkoztak maradandó?

2022. jún. 25. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, hogy mennyi ideig fog még tartani, de egyelőre maradandónak tűnik.

Egyetemista voltam, 21 éves, amikor találkoztam a párommal, azóta eltelt 8 év, együtt vagyunk még mindig, már házasokként, 2 gyerekkel, még mindig halálosan szerelmesen és kiegyensúlyozott, boldog kapcsolatban. Egyelőre jónak tűnik.

De szerintem nem azon múlik, hogy egyetem alatt vagy előbb vagy később ismerkedik meg valaki a párjával, hanem azon, hogy ki az a konkrét pár. Ha összeilletek, azonosak a céljaitok, jól együtt tudtok működni az élet minden területén társakként, akkor halál mindegy, hogy mikor találkoztatok, ha véget is ér a kapcsolat, az nem olyan okokból, ami ebből fakadhat.

2022. jún. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mi is ott ismerkedtünk meg és azóta már házasok vagyunk. Több párt is ismerek, akik szintén az egyetemen ismerték meg egymást és azóta is együtt vannak, de persze semmi garancia nincs rá, hogy maradandó lesz, sokkal több olyat tudok, ami szakítással végződött pár hónap vagy év után.
2022. jún. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemista koromban ismertem meg, de nem az egyetemen. Huszonévesek voltunk, szerintem ebben a korban elvárható már, hogy az ember tartós, komoly kapcsolatot feltételezzen a másikkal, ha kölcsönösen szeretik egymást.
2022. jún. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!