Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elakarok felejteni valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elakarok felejteni valakit, de nem bírom, miért van ez?

Figyelt kérdés

Kicsit költői a kérdés, mert egyértelmű válasz nem hiszem hogy lesz, már hónapok óta kutatok iránta de nem nagyon találok...


Kb 5 hónapja találkoztam neten egy lánnyal, még csak nem is társkereső appon, az elejétől kezdve kedveltük egymást, de kb 2-3 hét után összekaptunk és azóta nem beszélünk. DE... 5 hónapja minden nap, majdnem minden órában itt van a fejemben, nem bírom elfelejteni, és már rohadtul idegesít, hogy saját magam ellensége lettem. Külsőre nem különösebben jött be, belsőben is csak annyiban egyeztünk kb hogy ugyan olyan zenéket szerettünk, meg a humorunk hasonló volt.


Voltak már rendes barátnőim, voltam már szerelmes is, soha nem okozott gondot akár évekig tartó kapcsolat vége után tovább lépni, de ez itt egy semmi, soha nem is találkoztunk, nem is beszélgettünk telefonon, csak chat. Ja, és nem vagyok már hormonzavaros tinédzser sem. Előtte semmi bajom nem volt soha, 27 éven át mentálisan és fizikailag teljesen egészséges voltam, de amikor "szétmentünk" depressziós lettem, szorongás, egy szó képes volt elszakítani a cérnát bennem és összepöndöröttem mint egy beteg barackfalevél. Azóta szerencsére úgyahogy összekalapáltam magam, de a gondalata a mai napig velem van minden nap, minden órában.


Mi a franc folyik itt? Én sem értem... Nem reménykedem abban sem, hogy egyszer lesz valami, simán lemondanék róla ha ezzel eltűnne a fejemből, olyan szinten elegem lett hogy elköltöztem 3000 km-re egy full idegen országba, hátha majd itt minden jobb lesz, az új környezet stb... majd ez segít és elfeldteti, hát abszolút nem.


Azt sem mondanám, hogy csettintésre megőrültem, mert előtte az ég világon semmi bajom nem volt, éldegéltem a boldog kis világomban.



2022. jún. 25. 15:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
Kezeltesd magad....
2022. jún. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Esetleg úgy gondolod, hogy még van dolgotok egymással? Min kaptatok össze? Szeretnéd még látni? Vagy csak bánt/zavar a dolog?
2022. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1 sors ironiaja, hogy en fel akartam keresni pszihologust, de elhajtottak mondvan hogy mivel keveset vagyok otthon es sokat jarok kulfoldre ezt igy nem lehet csinalni.


#2 engem mar abszolut nem erdekel, ugy ertem meg az elejen bantott a dolog, es remenykedtem benne hogy valahogy visszaall minden, de az utobbi 1-2 honapban mar inkabb csak azt akarok hogy a regi normalis gondtalan eletemet kaphassam vissza, es hogy muljon el az emleke orokre, mert ez mar nagyon nem poenos.

2022. jún. 25. 16:08
 4/16 A kérdező kommentje:

hiaba keresek ra a neten hogy mi ez az egesz, minden egyes bejegyzes vagy forum poszt ex barat-baratnorol szol, akik tenylegesen egyutt voltak, es hogy keptelenek felejteni vagy tovabb lepni, de itt semmi sem tortent, tiszta rohej az egesz.


Tudomanyosan az “OCD disorder”-t talaltam ami a legkozelebb allhat ehhez, de itt szo sincs megszallottsagrol, en felejteni akarok es nem is erdekel az egesz.

Ezoteriaban nyilvan sokkal tobb valasz van erre: ikerlang meg sors ilyesmi de ehh ezekben meg nem hiszek

2022. jún. 25. 16:12
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha el AKAROD felejteni, nem fogod. Nekem magammal az a tapasztalatom, hogy ilyenkor jobb taktika, ha elfogadom, hogy most ez van, ez egy ilyen helyzet és MAJD lesz jobb. Ha nem akarod görcsösen elfelejteni, könnyebb lesz.


A másik ami nekem sokat segített: sok új ember, új társaságok, új impulzusok/élmények. Sok elfoglaltság.

2022. jún. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#5 köszi a tanácsot, de én nem szeretem az embereket körülöttem, világ életemben magányos farkas voltam és mindig is szerettem ezt. És abban igazad van, hogy ha elfoglalom magam akkor nem jut annyiszor eszembe, de amint lesz egy szabad perced már ott is van, és nem szándékosan gondolok rá, a nap 24 órájában minden napon át meg lehetetlen elnyomni a dolgot. És lehet hogy majd... egyszer... minden visszaáll a régibe, csak kíváncsi voltam volt-e már valakinek hasonló, mert tényleg nem nagyon olvastam ilyet sehol, és ha senki mással nem történik hasonló akkor velem lehet valami gond
2022. jún. 25. 20:11
 7/16 anonim ***** válasza:
ismerős ez kérdező. Anno nekem is volt egy ilyen lányismerősöm tinikoromban. Sokat irogattunk, sokszor ő írt nekem, de foglalt volt. Így beszélgettünk, de nem lett semmi több, 1-2x találkoztunk de kb csak percekre és dumáltunk csak. Aztán valamivel egyszer megbántottam. Szakított a párjával, de én meg becsajoztam éppen. Később sem ment ki a fejemből, próbáltam felvenni vele a kapcsolatot 1-2x de teljesen rideg volt... Azóta is olyan érzés van bennem, hogy még fogok vele találkozni...és hiányzik. Fura és megmagyarázhatatlan. Mindez már vagy 10 évre nyúlik vissza. Valszeg csak az ember elméje képzel ebbe többet. Téged is valamivel megfogott a csaj, de aztán nem biztos, hogy ha jobban megismernéd akkor is vele szeretnél lenni. Mi lenne ha megpróbálnál kibékülni vele?
2022. jún. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#7 igen, nekem is akkor kezdődött az abszolút lejtmenet amikor szétváltak az útjaink, előtte pusztán csak tök jó volt vele dumálni és ennyi, az élet akkor még ment a régi kerékvágásban, max a szokásos "mikor ír már vajon hmm" dolog ment de az a régi barátnőknél is megvolt az elején még.


Úgy 2 hónapja ráírtam mert már nem bírtam hogy most én vagyok-e csak így, vagy ő is, hát nem volt túl egyértelmű a válasz, olyan távolságtartó volt meg diplomatikus, nem nagyon éreztem benne hogy hasonló lett volna az érdeklődés, de ugyanakkor hozzátette, hogy néha ő is gondol arra, hogy mi lehet velem, és akkor döntöttem el hogy én képzeltem bele túl sokat, és hogy ez igazából egy semmi. Meg akkor mondtam is neki, hogy muszáj felégetnem a hidakat magam mögött, mert én nem tudok csak haverként beszélgetni vele, plusz a tudat hogy másik országban lakik tőlem úgy 1500 km-re, így úgy is egy idő után az lett volna a gond hogy ez mindig is csak plátói marad. Habár igaz, hogy ahova én költöztem országba, ő is ide jött volna valamikor a jövőben, és én már jóval azelőtt ide akartam jönni hogy megismertem, de lehet évek kérdése míg ő is ideköltözött volna, azt meg úgy sem bírtam volna kivárni, mert túl intenzív volt a dolog ahhoz hogy csak úgy takaréklángon égjünk chaten vagy videochaten...


Sok órát vezetek napi szinten, már azt is próbáltam hogy egy baromi jó csaj képét raktam ki a telefonomra, akit ismertem a múltból, és odaraktam a műszerfalra szóval órákon át azt bámultam és azzal képzeltem el szituációkat (nem szexuálisan értem), hogy átkonvertáljam a tudatalattim valahogy, de 1-2 napig működött utána nem váltott ki semmit belőlem és jött az előzőnek az emléke megint. Már ott tartok, hogy heti 6 napot dolgozok közel 70 órában csak hogy ne legyek nyugodt közegben, mert az maga a pokol. És mindez úgy, hogy valójában semmi nem történt.

2022. jún. 25. 22:31
 9/16 anonim ***** válasza:
Jelen. Szinte pont így vagyok ahogy leírod. Nagyon jó olvasni, hogy nem egyedül vagyok ilyen hülye. (már elnézést a kifejezésért :)) De tényleg. Már én is egyszerűen nagyon nem tartom normálisnak, de csak chat, nem beszéltünk soha, és egyszerűen nem tudom elfelejteni. Ha kezdeném felejteni, valami biztos történik ami emlékeztet rá, és kezdődik az egész elölről. Azaz fellángolva folytatódik. És nálam már sokszor öt hónapja tart. Nálam is volt már minden periódus. Béküljünk ki, felejtsem el, ismerkedjünk meg, haverkodjunk, ábránduljak ki belőle, jöjjünk össze, vesszünk össze véglegesen, hogy meg is utáljam végre, már mindegy, csak ez a jelenlegi állapot szűnjön meg.
2022. jún. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

9. vagyok ismét.

Érdekes. Nálam is úgy volt ahogy írod. Amíg beszéltünk, addig nem volt bennem semmi iránta. Sőt, volt, hogy néha soknak is éreztem. Aztán mikor vége lett, akkor tört el valami, és lángolt fel egy olyan érzés, amit nem tudok hova rakni, és nem tudok elnyomni azóta sem.

2022. jún. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!