Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sziiasztok. Valaki nem tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sziiasztok. Valaki nem tud valami szakítós szöveget? De ne azokat az átlagos szövegeket másoljátok bee pls. De hnapra kellene. :O fontos nagyon. Köszii. Puszii. :*

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
"enyém a kocsi, tied a ház."
2010. szept. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Milyen célból akarsz vele szakítani?

Mert nem kéne csak úgy a *csába elküldeni,mert így is összefog omlani...

2010. szept. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Smárolj ez azonos nemüvel a szeme láttára,és ha kérdez akkor:jó veled a sex de ... vele jobb.
2010. szept. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
tartsun egy hosszú hosszú szünetet,probáljuk ki mijen lenne,ha nem járnánk.
2010. szept. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
a kérdésedből kiindúlva az értelmi szinted a 15 éves környékén van (még akkor is ha több vagy) úgyhogy szerintem simán mondhatod neki azt, hogy szeretnél "élni/egyedül lenni/gruppen partikra járni" bármi ami eszedbe jut... úgyis tönkre teszed ha vele maradsz ha dobod ahogy elnézem... puszi :* :D:D
2010. szept. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Te most idegenektől(akik a helyzetről semmit sem tudnak)várod,hogy megfogalmazzák, mit mondj a barátnődnek? Ennyire nem ismered őt vagy csak simán ilyen gerinctelen vagy? Legyen már benned annyi felelősségérzet,hogy ha valaki lelkébe akarsz taposni,akkor egyedül teszed!
2010. szept. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy, akkor két szó: Férfinak születtem.

Ha fiú vagy, akkor négy szó: Ne vedd fel, kövérít!

2010. szept. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 IQnindzsa ***** válasza:
Sajnallak azert amilyen vagy. (Ezt mondhatod neki is... szakitashoz is jo... :( )
2010. szept. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Gondolom, lany vagy.

"Apaddal sokkal jobb a szex, mint veled. Sot, anyaddal is."

2010. szept. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 rozika10 ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=NO4sxK6c_RE

szerintem ez jó szakitáshoz!!!

én imádom

2010. szept. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!